Onko muilla samoja kokemuksia? Neste tarjoaa 25-39 euron kk-hinnalla rajoituksettomasti pesuja Easywashilla. Käytin eilen ekan kerran Vantaan Kaivokselan pehmoharjakonepesussa siinä, ja ikäviä naarmuja tuli mustiin osiin ja maalipintaan, vaikka kone on vasta reilun vuoden vanha. Lisäksi ekan kerran konepesussa auton maalipintaan tuli kammottava haju, sellainen kamala hieman paskan ja eltaantuneen rasvan sekoitus. Ovien väliin jättää runsaasti haisevaa vaahtoa.
Onko niin, että konepesut kaikki ovat nykyisin ala-arvoisia joltain kohtaa? Tuon pesupaikan pesujälki sinänsä vaikutti hyvältä mutta naarmutus ja haju eivät houkuta enää tuonne. Onko pakko vaan pestä itse tee itse-hallissa tai viedä jonnekin autopesulaan karvakäsien hangattavaksi? Jos viet aitosuomalaisen pitämään käsinpesufirmaan, saa yhdestä peruspesusta maksaa jopa 38 eur!
Nesteen Easywash-pehmoharjapesu naarmuttaa ja jättää hirveän hajun!
Anonyymi-ap
1
528
Vastaukset
- Anonyymi
Minulla on Turussa ollut sama ongelma. Laitoin melkein 3 viikkoa sitten yhteydenottopyynnön, olen yrittänyt soittaa asiakaspalveluun (istuin 19 minuuttia jonossa, enkä päässut läpi), ja olen lähettänyt pari ystävällistä muistutusta, että please, ottakaa yhteyttä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1392793Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.2622449Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?261466Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.351392- 1211172
- 1081123
Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa
Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar2041043Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee131002Lasse Lehtonen on yhtä aikaa sairauslomalla ja työmatkalla
Kelan johtaja näyttää vötkyilyn mallia, otti sairaslomaa ja lähti Brysseliin sitten ryyppäämään! 😂 Kelan pääjohtaja La58896Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.297867