Alv nousee taas uusiin kohteisiin

Toivottavasti auttaa hieman. Katsotaan sanoi lääkäri.
12228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Halvalla on saatu ja edelleen on halpaa.

Äänestä

Yhteisen asian puolesta jatketaan samalla linjalla.

Äänestä

Hiljaa mennään henkiin sä jäät muuten hyvin välillä on vaikeaa ♥️

Äänestä

Rakastan sinua nyt kun kaikki muut ovat menneet...

Äänestä

Kun varjot hiipii yli akkunan.

Äänestä

Tekee gutaaaah

Äänestä

Sinä olet palava pensas.

Äänestä

Kannatan nousua

Äänestä

Tätä toivoin nyt sitä saa.

Äänestä

Lisää nousua

Äänestä

Lisää tätä että tuntuu

Äänestä

Ooooooh nautin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Toivottavasti auttaa hieman. Katsotaan sanoi lääkäri.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu