VENÄJÄN ITSEMURHAKIERRE ALKOI;

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/6ae4260d-7ff7-44c7-ba1d-bccfa9e2afb6

Venäjä ei pysy enää kauan pysy pystyssä, kun sen kuolinhetki koittaa !!

Ihmiskunta on osannut jo odottaa tuota !!!!
2129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Putte saattaa jäädyttää tilit josta seuraa, että kun ne miljoonansa saa taas käyttöön, niillä saa enää kahvinkeittimen. Inflaatio kun on aukannut sen aikaa aika vauhtia.

Karkaako inflaatio neukkulassa hyperinflaatioksi, niin se nähdään lähikuukausina, mahdollisuudet on kohtalaisen hyvät.

Äänestä

Mistäs moiset; alkaako ven siis ihan oikeasti ltd. M.A.D.iin?

Hupsistakeikkaa! :D

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/6ae4260d-7ff7-44c7-ba1d-bccfa9e2afb6

Venäjä ei pysy enää kauan pysy pystyssä, kun sen kuolinhetki koittaa !!

Ihmiskunta on osannut jo odottaa tuota !!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu