On erikoinen sattuma?? eikö ole?

siis .. että lapsiasia valtuutettu sattunut viereen kun ÄITI
hakkaa ja pieksää Vauvaansa.

ja silmin näkijän kera ne tehnyt KANTELUN valtuustetusta?
4129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

missä nettisivu asiasta?

oliko poliittista tai muuta vainoa kysymyksessä

Äänestä
  • se txt tv ainakin uutinen, yle?

    Äänestä

Yksi lyönti ei ole hakkaamista ja pieksemistä.

Äänestä
  • vauvan kohdalla yksikin lyönti jo erittäin vaarallinen, sama asia kuin aikuista hakataan ja piestään monta kertaa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

siis .. että lapsiasia valtuutettu sattunut viereen kun ÄITI
hakkaa ja pieksää Vauvaansa.

ja silmin näkijän kera ne tehnyt KANTELUN valtuustetusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu