Minä lupaan tulevissa vaaleissa äänestää sitä
joka tiputtaa eniten pensan hintaa.
Tarjouksia otetaan vastaan.
Vaalitaistelu
16
298
Vastaukset 16
- Anonyymi
Minä äänestän sitä, joka nostaa hintaa eniten.
- Anonyymi
Muutto ryssille🤣
- Anonyymi
95e 1.20.
Ilmoitan numeroni myöhemmin. - Anonyymi
Persut tekee ehdotuksen seuraavassa aluevaltuustossa, jos karaokesta ehtivät mukaan👍
- Anonyymi
Ei tarvi enää kenenkään arvailla miksi persuja pidetään tyhminä ja sisvistymättöminä kun tuovat sen joka päivä mediassa itse esiin. Uliluli ululi uli
- Anonyymi
Mä lupaan äänestää sitä, joka kuskaa mut äänestyspaikalle, tarjoaa ruuan ja vielä antaa viinapullon kotia viemiseksi. Facessa voi ilmoittaa.
- Anonyymi
Ilmajoen kunnanvaltuusto ja E.P:n aluevaltuusto varmaan vaikuttaa bensan hintaan lujasti?
Eilen valtionvarainministeri Riikka "tympeänpi" Purra kertoi eduskunnan kyselytunnilla että geopoliittinen tilanne vaikuttaa Suomeen. Ehkä hän on nyt jo herännyt todellisuuteen
Ehkä muutkin Persut ymmärtää että on maailman markkinat ja geopolitiikka.
Eikä vain se kuinka umpioidumme, kuin Albania aikoinaan.
Pohjois-Koreaan ei kannata verrata. Heillä on nykyään hyvä kaveri, Venäjä.
Jos muistamme n. 10v takaiset puheet eduskunnassa. Tietenkin, emme muista. Mutta minä muistan. Perussuomalaiset olivat Krimin valtauksen jälkeen Venäjä pakotteita vastaan. Mutta. Nyt viisastellaan Pohjois-Koreasta ja silloin oltiin vastustamassa pakotteita.
Leijonakorut heiluen ja Kiitos veteraanipaidat päällään. Hyi helevetti!
Perussuomalaisten tyyliin kuuluu takinkääntö, eikä se riitä. Tuntuu alushousutkin pyörivän jalassa.
No, jouluhan on tulossa. Ruskean puolen voi kääntää aattona etupuolelle ja juhannuksena sen kellertävän takapuolelle.- Anonyymi
Kyllä ne vaikuttaa pensan hintaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä ne vaikuttaa pensan hintaan.
Alushousut?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Alushousut?
Kyllä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä.
Kyllä persuilla on väkevät alushousut.
- Anonyymi
Minä äänestin aikoinaan naisehdokasta jolla oli hyvä perse.
- Anonyymi
Miten hyvä perse muka vaikuttaa pensan hintaan?
- Anonyymi
Ei niitä liiemmin vaalilistoilta löydy,Susanna Koski olis ehkä ,mutta hieman vaikuttaa myös mitä pään sisältä löytyy
- Anonyymi
Kosken ylä pää on tyhjä, ala pää,,,,
- Anonyymi
Minä lupaan olla ehdolla jos kysytään. Ja lupaan alentaa bensan hintaa puoleen. Lupaan myös etten pidä lupauksiani.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 591270
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust571198Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1331142- 1011014
Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,71010- 50849
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.6823Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista27771Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it197710- 71679