Poliisi etsii tämän kuvan miestä onko näkynyt
17
2304
Vastaukset
- Anonyymi
Toyotan miehiä
- Anonyymi
Juu ei niillä muilla merkeillä mitään tee.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Juu ei niillä muilla merkeillä mitään tee.
Niinpä, ei aseen vika vaan käyttäjän.
- Anonyymi
Kai niitä naisia aina uusia löytyy https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/poliisi-etsii-rikoksesta-epailtya-toyota-miesta-ajoneuvo-loytyi-hylattyna-parkanosta/9060180?utm_source=native_share&utm_medium=native_share&utm_campaign=share&utm_term=production,mtvuutiset
- Anonyymi
Oliks tällä puusepänliike vaasankadulla joskus 80- luvulla? Nykyisen puupisteen tontilla.
- Anonyymi
Jaa sillä kahjolla on jokin yhteys Pakanoonkin, Ed. jutun perusteella.
- Anonyymi
Itse miettinyt jo pari päivää että tuskin on enää Suomessa.
- Anonyymi
Ihan parkanolaisia tää Sokka on alkujaan. Sieltä Käenkosken suunnilta, mistä autokin löytyi. Ikävä kaveri jo nuorempana.
- Anonyymi
Mitä pahaa se teki nuorempana?
- Anonyymi
Taisi olla nuorempana jopa Pultavan Pulttipajan osakkaanakin?
- Anonyymi
Tottahan te kyttääjät tiedätte kaiken ja nuorempana olitte kultapojuja ja kultatyttöjä. Oliko asia todellisuudessa niin?
- Anonyymi
Kyllä niitä naisia aina löytyy https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/2c5f5db5-86b4-4589-a8f8-6f99602b87d0
- Anonyymi
Tuskin tämä Ari S sentään niin tyhmä on että ajaisi enää samoilla autoilla jotka Poliisi on etsintäkuuluttanut. Siis jos todella aikoo välttää kiinnijäämisen. On varmaan vähintään maalauttanut autot ja ottanut rekisterikilvet niistä irti.
Tosin on mahdollista sekin ettei ole enää elävien kirjoissa kun ei ole tähän mennessä löytynyt.
Tai sitten on vaihtanut maata tai piilottelee jonkun luona. - Anonyymi
Parkano = Suomen synkin kunta
- Anonyymi
parkano .paskin paikka pirkanmaalla.mut jonku sieläkin täytyy asua .ei kykene lähteen ja taidot ei riitä kun traktorikuskiksi .tai peräkamarinpojaksi.tai alkon tuotteiden suurkuluttajaksi.ne jotka pystyi ovat lähteneet ja yleensä lähtevät heti kun mahista.kuoleva pitäjä pysyy kateudella ja juoruilla ja kyttäyksellä jotenkin kasassa.
- Anonyymi
Lisätään tuohon vielä perättömät ilmiannot. Terveyskeskus ainakin järjestelee itselleen toimintaa niillä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984842Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143962Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113860Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801386- 1371344
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1701333En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5831253- 531135