Onko kukaan maailman kuninkaallisista juutalainen?

Anonyymi-ap

Välillä siis kuulee esitettävän että esimerkiksi Englannin kuninkaalliset kuten Elisabet ja prinssi Philip olisivat juutalaisia tai että Ruotsin kuninkaalliset kuten Kaarle Kustaa ja Silvia olisivat juutalaisia tai että Japanin keisari Naruhito olisi juutalainen, mutta harvemmin kukaan kuitenkaan viitsii ja vaivautuu esittämään mitään todisteita väitteidensä tueksi, mikä herättãä kysymyksen että onko kukaan maapallon kuninkaalisista juutalainen jos joku on?

15

755

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaikki ne olivat khazarian mafian liskoja.Fake royals lizards.
      niitäkö fanitat tietämätön..

      • Anonyymi

        Hänkö tietämätön? Entä sinä? Juttusi kuulostaa jostain kumman syystä tutulle! Onko joku opettanut?


    • Anonyymi

      Melkein kaikki Nobelin palkinnon saajista ovat juutalaisia.

      • Anonyymi

        Feikki tieteeltään ja hah . EI se kerro mitään muuta kuin ajokki on valhetta ja satanisti pedojen valhetta..


    • Anonyymi

      Heillä voi olla esivanhempina Israelin kuninkaita tai Jaakobin jälkeläisiå.

      • Anonyymi

        Vale juutalaisia illuminati draco ROTSCHIDN inbrerettjä eli sukurutaisia kaikki.
        Kaikki kunink on Poissa. Miksi joku hölmö viitsii niistä säästöistä kysellä.
        DIANA sanoi Tuet are not humans ne kevät ole ihmisiä! Ei ihmisen geenejä tarpeeksi dna joten EI ihmislajia vaan reptiilien kaikki kuten muutkin ruma naamaiset epömuodostuneet ihmisien näköiset mutta eivät oikeasti ihmis lajia.


      • Anonyymi

        Voi teitä reppaanat kuinka sokeita ja naiiveja olette


    • Anonyymi

      Ne ovat kaikki Ortsildin inbrerettjä siemnnnyksiä. Vale kunkkuja

    • Anonyymi

      Donald Trump on sekä kristitty että juutalainen että Yhdysvaltain presidentti.

    • Anonyymi

      En tiedä muuta kuin sen, että Englannin hovissa on ollut tällaisia ajatuksia aikanaan. Ajatuksia juutalaisista juurista.

    • Anonyymi

      Khazarian mafian kasaareja.

    • Anonyymi

      Isot klyyvarit.

    • Anonyymi

      EI.

    • Anonyymi

      Tuli dokumentti televisiosta muutama viikko sitten espanjan Francosta. Hän oli ulkonäöltään vähän seemiläisen tai juutalaisen näköinen. Se saattaa olla eräs syy minkä tähden Hitler inhosi häntä. Franco pyysi saada miehittää Marokko ja Algeria vastalahjaksi siitä että antaisi apua Hitlerille. Mutta Hitler ei suostunut.

      Tuo on saattanut olla eräs käännekohta toisen maailmansodan suhteen. Se, että Hitler vihasi juutalaisen näköisiä henkilöitä oli naula arkkuun hänen haaveilleen voittaa sota.
      Kun henkilökemia ei toiminut niin jäi apu saamatta lähes tyystin. Saadaan kiittää ehkä Espanjan Franckoa siitä, että Hitler ei menestynyt paremmin sodissaan.

      • Hitler Mussolinista ja Francosta: Nuo latinalaiset silmänkääntäjät.
        😹👍


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Korjaa toki jos...

      Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
      Ikävä
      31
      3697
    2. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

      Oletko päättänyt etukäteen?
      Ikävä
      130
      1508
    3. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
      Suomalaiset julkkikset
      11
      1391
    4. Mies muistatko kun näit

      Mut ensimmäisen kerran? Missä se oli? Hyvää yötä.
      Ikävä
      71
      1078
    5. Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa

      Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu
      Ikävä
      191
      1077
    6. Koetko sä mitään

      Syyllisyyden tunteita siitä mitä teit mulle?
      Ikävä
      58
      1051
    7. olet kaiken rakkauden arvoinen

      Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy
      Ikävä
      26
      987
    8. Olisi kiva

      Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä
      Ikävä
      38
      961
    9. Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?

      Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.
      Ikävä
      67
      940
    10. Oot mun koko maailma

      Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹
      Ikävä
      78
      905
    Aihe