Vasemmisto huusi kansalaisille että tappakaa itsenne. Siinä on tasa -arvo kaukana kun jaotellaan ihmiset niihin ketkä saa elää ja ketkä ei.
Kuvitelkaa tilanne jos vasemmistolainen olisi hoitaja tai lääkäri ja saa päähänsä että potilas on ei vasemmistolainen.. tappaako hän potilaan ? Todennäkoisesti kyllä jättää hoitamatta jolloin potilas voi kuolla.
Vasemmisto terroristit riehui
4
227
Vastaukset
- Anonyymi
Oli tosiaankin JännäHomma, kun Hesan Soihtukulkue toimi ihan Rauhallisesti ja Kunnioittavast, kuten ITSENÄISYYS-päivään Kuuluukin !
- niin SDPn ÄäriVasemmisto ja MYRKYN-Vihreät PUNIKKI-Kommunistit -
- alkoivat HÄIRIKÖIDÄ ja RIEHUA ja Poliisi Pidätti niitä ja vei VANKILAAN !
- TAAS nähtiin , että SDPn ÄäriVasemmisto - Ei Kunnioita ITSENÄISYYTTÄ ! - Anonyymi
Onneksi se yksi hullu siirtyi hoitoalalta tehdas työn tekijäksi,enää ei piikkittele potilaita
- Anonyymi
Uskomatonta vihan kylventää mutta näkeehän sen mitä vasemmiston ystävät tekevät Ukrainassakin. Mukamas natsimetsästystä.
- Anonyymi
Vaikuttaa sille, että suuri osa suomenkin ihmisoikeusjärjestöistä, antifasta ja vasemmistosta ihailee jihadisteja ja heidän terroriaan. Itsenäisyyspäivänäkin näitä hahmoja heiluivat mielenosoituksessa palestiinan lippujen kassa osoittaakseen tukea Hamasille, Hizbollahille ja muille alueella toimiville terroristijärjestöille. Irvokkaasti tämä tapahtui natseja vastustavassa mielenosoituksessa, vaikka nämä järjestöt pyrkivät hyvin pitkälle samaan "ratkaisuun" kuin natsitkin. 20-luvun antifa on jotain mistä pysyn hyvin kaukana. On odotettavissa, että nämä tulevat omaksumaan samaa äärimmäistä väkivaltaa käyttävää terroria mitä ihailevat. Toivottavasti SUPO on hereillä näiden "palestiinan ystävyysseurojen" kanssa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan1711163Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan
Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv8010281- 514353
- 244067
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni134028Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv353816Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h573719No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol413553- 533253
- 422975