Nyt kun näin kuinka vasemmisto riehui itsenäisyyspäivänä psykoosissa tuli mieleeni että .
Mitä jos vasemmistolainen olisi lääkärinä ja hän alkaisi näkemään natseja. Hän voisi jopa tappaa potilaan väärällä hoidolla.
Ääri vasemmistolainen lääkäri
7
209
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä kai niitä lääkäreissäkin on, sekä oikeistolaisia että vasemmistolaisia.
Jos lääkäri alkaisi näkemään jotain höpöjä, hän jäisi pois työstään. Ei kukaan potilaita ala tappamaan.
Lääkärikin on vain ammatti, ammatin takana on ihan tavallinen ihminen.- Anonyymi
Politiikalla ei ole mitään tekemistä lääkärin ammatin kanssa ainoastaan lääkäri voi lukea kuka vaan , ja onhan niitä nähty tuloksia. Arvaappas mikä lääkäri todella näkee potilaan tarpeet , siinä sinulle miettimistä .
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Politiikalla ei ole mitään tekemistä lääkärin ammatin kanssa ainoastaan lääkäri voi lukea kuka vaan , ja onhan niitä nähty tuloksia. Arvaappas mikä lääkäri todella näkee potilaan tarpeet , siinä sinulle miettimistä .
Ei tarvitse arvata, eikä edes miettiä, tarkoitat tietenkin psykiatria.
Monille mielenterveyspalstoille kirjoittelet kommenttejasi, jotka ikävä kyllä kuvastavat aika vahvasti ikävää, joskus tuomitsevaakin, asennettasi psyyken ongelmaisia kohtaan.
- Anonyymi
Keskity nyt vaan niihin oman puolueesi ongelmiin ja lopeta tuo alituinen jankkaaminen Vaikka saithan toki kertoa tärkeän asiasi , niin että voit nyt vaan huolehtia ihan vapaasti omista luuloistasi missä elät ja olet.
- Anonyymi
Todella vaarallista jos tuollainen Ääri vasemmistolainen joka huuteli ihmisille että tapa itsesi itsenäisyyspäivänä pääsisi hoitotyöhön! Hän voisi tehdä hoito virheen ja tappaa.
- Anonyymi
Tälläinen psykoosissa oleva äärivasemmistolainen mitä nähtiin ,niin tuskin on työelämässä ainakaan lääkärinä. Toivottavasti ei missään muussakaan terveys ja hoitotyössä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tälläinen psykoosissa oleva äärivasemmistolainen mitä nähtiin ,niin tuskin on työelämässä ainakaan lääkärinä. Toivottavasti ei missään muussakaan terveys ja hoitotyössä.
Psykoosissa oleva ihminen ei todellakaan pystyisi hoitamaan yhtään ketään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit435329Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT4134613Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483849KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1643170Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku142526Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182098Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1512022- 1251950
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241479