Se siirtää vuoria. Se mahdollistaa erään uskonnon vallan tulevaisuudessa tässä maassa. Sitä kaikki pelkää kuin ruttoa. Poliitikot virkamiehet, työntekijät esimerkiksi julkisessa liikenteessä.
Millä saataisiin ihmiset uskomaan että kaikki ei todellakaan ole rasismia vaikka vihervassut mitä sanoisivat?
Millä saataisiin ihmiset uskomaan että kaikki ei todellakaan ole rasismia vaikka vihervassut mitä sanoisivat?
Vastaukset 9
Vanhimmat
Se ei pelkästään mahdollista erään uskonnon valtaa, vaan auttaa sen valtaan. Ja meille hölmöille nauravat sitten kun saavat vallan.
Onko rasismia puolustaa omaa reviiriä?
Ikinä se ei ole ollut sitä, mutta punikit ovat keksineet että se nyt on rasismia.
Teemu Keskisarja sanoo että suomalaisuus katoaa tällä vuosisadalla. Ei mikään ihme vaan totisinta totta. Rasismin leiman pelko tekee sen.
Ainiin, punikit ei mieti niin pitkälle.
Tämä pelko vaikuttaa sen että islam ottaa vallan maassa tulevina vuosikymmeninä.
Ellei ryssä ehdi ensin.
Venäjälläkin muslimien osuus väestöstä alkaa olla 15 % luokkaa.
Rasismikusetus on nykyajan Troijan hevonen. Leimautumista pelkääviä poliitikkoja on helppo höynäyttää. Vain taikasana ja kaikki lippaat aukeavat.