He johtavat nyt Syyriassa ja ilmoittavat sharia-laista. Israel pommittaa Syyriaa ja on tuhonnut armeijan kaluston. Miten syyrialaiset pääsevät eroon tällaisista parasiiteista? Huom. Assad ei ole vaihtoehto. Vapaan Syyrian armeija?
Israelin agentit eli terroristit
Anonyymi-ap
5153
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Parempi niin ettei ISIS saa niitä aseita.
Israel tai sharia-terroristiagenttinsa ovat murhanneet jo ainakin kolme tiedemiestä Syyriassa.
Venäjällä on kokemusta kuinka hävitään sota lähi-idässä. Kuuden päivän sodassa, jossa venäjä tuki arabiliittoumaa, Israel tuhosi Egyptin ilmavoimat yhdellä iskulla ja kahdessa päivässä tuhosi ja ajoi arabiarmeijan pois Siinain niemimaalta. Sen jälkeen ainakin Egypti oli oppinut läksynsä. Hitaammin oppijoita on esim Syyria ja Venäjä. Mutta summa, Venäjä häviää aina.
Siihen nähden, että se Israelis on feikki terroristivaltio täynnä mielisairaita ja pedofiileja jotka kidnappaavat, raiskaavat ja vangitsevat palestiinalaisia lapsia läävävankiloihinsa, niin enpä hehkuttelisi.
Ongelma on siinä, että arabit ovat tyhmiä. Ei kaikki, mutta keskimäärin. Saudit keskim. IQ 77. Ei ihme, että ruoska viuhuu, jos huivi ei ole riittävän tiukalla.
https://www.worlddata.info/iq-by-country.php