https://youtu.be/1HKc7223DHg?si=sFsLaP1crZOpRFLp
Professori miehen selvennystä asiasta. Ihme että annatte vihervasemisto olla vallassa. Samoin muslimit senkun lisääntyy.
Vihervasemisto on pahuutta ja valehtelua
8
224
Vastaukset 8
- Anonyymi
Persut on haitallista ihmeporukkaa.
- Anonyymi
Vihervasemmisto pettää vaalilupauksensa, vaikka luvataan että pienituloisimmilta ei leikata .
- Anonyymi
Petturi riikka purra sanoi ennen vaaleja sanatarkasti näin : " KÖYHILTÄ EI VOI EIKÄ SAA LEIKATA MEILLE SE EI KÄY". Näin se valehtelija ja huijari sanoi TV haastattelussa. Petti ihan täysin ja ihan heti. Huijasi äänet. . . . Petosjytky.
- Anonyymi
Kas kun en tiennyt että Persut kuuluu vihervasemistoon, hehän nyt ovat vallassa.
Oikeassa olet että heidät pitää saada pois vallankahvasta. - Anonyymi
Kepulaisessa vihervasemmistopolitiikassa ei ole ollut mitään hyvää. Keskusta-puolue on saanut oppinsa venäläisiltä ystävyysseuroissaan.
- Anonyymi
Tynkkynen oli oikein leireilemässä veljes puolueen luona Venäjällä.
- Anonyymi
Aloittajassa on hyvää peräkammariainesta, jatka samoilla ideoilla. Työkalusi on tulevaisuudessa talikko tai ei mitään.
- Anonyymi
Aloitin ketjun. Et varmaan ymmärrä professorin selväsanaista tekstiä ollenkaan.
Edes aikuiset lapseni ei ole peräkammarissa vaan omillaan omissa liki maksetussa taloissaan. Talikko on mukava työväline mukavan hevosharrastuksen parissa näin tuoreena eläkeläisenä. Tietosi meni nyt täysin metsään. Mutta syvenny Ilkka Vakkurin sanomisiin kehveli usein täysin oikeassa. Opit sinäkin tuperys edes jotain totta. Lopeta se juominen ja ryhdistäydy märkäkorva penska.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 921602
- 841085
Miksi kumppaniehdokkaan oma elämä on teille ongelma?
Täällä monesti kuulee vaatimuksia siitä, että kumppaniehdokkaalla ei saisi olla lemmikkejä, lapsia, kavereita, eksiä, su3971033- 68995
Oikea nainen
On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t177944- 93867
- 64633
Olen pahoillani mies ihan kaikesta
Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on60622Minä olen käyttänyt mustan magian riittejä ja taikoja aiheuttaakseni epäonnea ja pahaa joillekin
Ne jutut on toimineet. Olen harjoittanut tätä parisenkymmentä vuotta170613- 37608