Tappaja-arabilla oli myös pommi autossa jolla

kaahasi ihmisten yli...eli oli tarkoitus tehdä kunnolla hilloa....Aftonbladet...
6146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jaa . Poliisit tietenkin etsin autosta pommia , mutteivät löytäneet . Sinä ehdit hakea autosta sen pommin . Käypä vaihtamas puhtaat housut ja pese vähän .

Äänestä

Tekijä on lääkäri, joka on elämänsä aikana pelastanut lukemattomia ihmissieluja, myös kuolemalta. Sallittakoon hänelle tällä kertaa ihmissielujen hävittäminen, jottei mene tyystin äititeresailuksi.

Äänestä
  • Olikohan peräti psykiatri kuten tää Ullanlinnan psykiatri ?

    Äänestä

Ihanaa etnistä värinää.

Äänestä

Oisko Moskeijassa suunniteltu

Äänestä
  • Moskeijassa tai Moskovassa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kaahasi ihmisten yli...eli oli tarkoitus tehdä kunnolla hilloa....Aftonbladet...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu