Onko jollakin täällä kokemuksia Nowene saunamaailmasta?
Näyttää aloittaneen naturistivuorot lokakuussa 2024, ilmeisesti kerran kuukaudessa lauantaisin on tuonne mahdollisuus mennä.
Vaan onko kokemuksia paikasta, onko tuolla miten tilavat saunat ja altaat ja minkähänlaista se kävijämäärä on.. mahtuuko sekaan vai onko vain muutama ihminen paikalla?
Onko kokemuksia Nowene saunamaailmasta?
11
1537
Vastaukset
- Anonyymi
Naisia rinnat paljaana odottamassa tietenkin, että näkisi paljaita pippeleitä.
- Anonyymi
Vaikuttaa kiinnostavalta. Käydään keväällä
- Anonyymi
Minkälainen sukupuolijakauma tuolla mahtaa olla? Onko kauniimman sukupuolen edustajia myös mukana?
- Anonyymi
Tämä kylpylä kiinnostaa. Valitettavasti tuonne on pääkaupunkiseudulta n. 2 tunnin matka, joten jos sinne asti lähtee, olisi totisesti kiva jos paikka olisi mukava.
- Anonyymi
Ei ole ruuhkaa, saunoihin ja porealtaisiin mahtuu. Molemman sukupuolen edustajia arviolta 35-75v ikähaarukasta. Saunat ja porealtaat hyviä ja lämpimiä. Uima-allas on kylmä ja sisätilat aika viileät. Erikoisuutena savusauna ulkona. Kylpylän aulassa baari.
- Anonyymi
Kiitos kertomistasi kokemuksista. Kävitkö sellaisena lauantaina kun siellä oli uimapuvuton vuoro?
Lämmityksessä on sitten näköjään säästetty jos uima-allas oli viileä ja samoin sisätilat. Energia on kallista.
Täytyy harkita jos tuolla kävisi jonakin naturistilauantaina. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiitos kertomistasi kokemuksista. Kävitkö sellaisena lauantaina kun siellä oli uimapuvuton vuoro?
Lämmityksessä on sitten näköjään säästetty jos uima-allas oli viileä ja samoin sisätilat. Energia on kallista.
Täytyy harkita jos tuolla kävisi jonakin naturistilauantaina.Kyllä, naturistivuorolla.
- Anonyymi
Kiitokset asiallisesta vastauksesta. Tätä lisää!
Onko tuolla ulkona jotain vilvottelualuetta kesälle, entä mikä on se mainoksen telttakylä sisällä? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiitokset asiallisesta vastauksesta. Tätä lisää!
Onko tuolla ulkona jotain vilvottelualuetta kesälle, entä mikä on se mainoksen telttakylä sisällä?Ulkona ei ole kuin savusauna, muutaman metrin päästä ovesta. En usko, että siihen mitään vilvoittelualuetta kesällä saa aikaiseksi sijainnin vuoksi.
Relaxniitty oli iso huone pukuhuoneiden läheisyydessä, jossa on tekonurmi lattialla ja aurinkotuoleja. Telttakylä oli kyseisen huoneen nurkassa, muutama teltta rivissä. Käyttötarkoitus jäi mysteeriksi.
- Anonyymi
Nowene? Misäs tuollainen sijaitsee?
- Anonyymi
Heinolassa, googlella löytää lisää tietoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä
IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi3262983Mihin sinussa haluan koskea
Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä642721- 1231747
- 1181460
Toisen ihmisen sydämellä
leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo1461390Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."
Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://301293PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan
kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki1491238- 691100
- 741089
- 701030