Ärsyttääkö naiset

jotka ei tiedä mitä ne haluaa???
7158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

MINUA KYLLÄ ÄRSYTTÄÄ..

Äänestä

Mutta ei enää huomenna..

Äänestä

Rahaahan ne kaikki haluaa

Äänestä
  • Väärin , naisilla on omat tienestit eivät ole rahan tarpeessa

    Äänestä

Hmm, jos oikein suhdetta..... niin.... jotain enemmän..,.ehkä....

Äänestä

Ei, siksi kun demarin näkee pikku jutuista joten olkaa ihan vapaasti vaan.

Äänestä

Minusta on hyvä jos naiset haluavat, eivätkä unohda olla naisia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

jotka ei tiedä mitä ne haluaa???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu