Sanokaas kuka omistaa varjolaivaston?

Minä tiedän, en halua kertoa teille!!! Raamatusta löytyy omistaja ja syyllinen, jonka tarkoitus on WW3 sytyttäminen!!!
6174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Monellee voi olla yllätys Jeesuksen alkuperä ja kansallisuus!!!

Äänestä

999

Äänestä

Varjo omistaa varjolaivaston ja varjolaivasto palvelee maksajaa. Jos Suomi tilaa Putinin paskahuussin halkaisun niin se tietenkin onnistuu. Mustakaavut yrittää jäljitellä varjoa. Eivät osaa.

Äänestä
  • Hauskasti kirjopitettu vastaus kommentti.

    Äänestä

Olen lukenut raamatun, mutta en löytänyt sieltä kiinalaisvenäläistä varustamoa. 🥱🥱 Lopeta hörhöily ja hanki elämä.

Äänestä

Kaikki tietävät että Venäjä omistaa varjolaivaston, jolla se yrittää kiertää talouspakotteitaan.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Minä tiedän, en halua kertoa teille!!! Raamatusta löytyy omistaja ja syyllinen, jonka tarkoitus on WW3 sytyttäminen!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu