Kuinka nyt rajat on kiinni

Suomi ei pääsekään suorittamaan puhdistustöitä Krimillä ei myöskään Leningradissa.... Aiemmin pääsi.
286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Venäjä saa nyt itse siivota omat nurkkansa.

Myös politiikassaan.

Kykeneekö se siihen?

Äänestä
  • Taitaa Pietarin paskat valua nyt kaikki puhdistamattomana Suomenlahteen, kun eivät suomalaiset enää ole vetovastuussa alueen vedenpuhdistamosta (, joka muutoinkin on kapasiteetiltaan täysin riittämätön).

    Venäjällä itää hirvittävä ympäristökatastrofi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomi ei pääsekään suorittamaan puhdistustöitä Krimillä ei myöskään Leningradissa.... Aiemmin pääsi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu