Tääl ollu joku show näköjään?

Huvikseni haulla hain NeitiX:ät niin kovast on ollu kaimoja liikkeel tai mustamaalaajia et älkää kauhistuko jos jotai tän tyyppistä tulee eteen.. *puistattaa*
Se en ole mää.. *lammas saundi*
Pitää taas rientää mut jakselkaa.. ;)
3201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tai ainakin toivoo niin:o)))Moi vaan sä ja halaa hänetkin:o)))

Äänestä
  • Halihali.. ;)
    Halipula jokaisella joskus on, halipula.. *laulaa luritti*
    Tais olla Hallikaisen Joelin hittibiisi vuodelt viis.. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


XNeitiX kirjoitti:

Huvikseni haulla hain NeitiX:ät niin kovast on ollu kaimoja liikkeel tai mustamaalaajia et älkää kauhistuko jos jotai tän tyyppistä tulee eteen.. *puistattaa*
Se en ole mää.. *lammas saundi*
Pitää taas rientää mut jakselkaa.. ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu