Vappu tullaan kieltämään 2025...

Rikkoo muuten maahanmuuttajien kulttuuria tapahtuma.
8183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Musilimeilta tullaan kieltämään ihminen sanan käyttö ja tilalle tulee musulmaani.

Äänestä

Betoniporsaat tulevat myös kiellettävien listalle.
Tilalle betonikamelit.

Äänestä

Raiskarit eivät kuulu Suomeen.
Parempi on raiskarin kuolla kuin elää.

Äänestä

Parempi on raiskaajan olla kuolleena.
Myös hänelle itselleen.

Äänestä

Se on hänen omaksi parhaakseen.

Äänestä

Miksi viettää vappua kun ei kohta kukaan ole enää edes töissä..

Äänestä

Vappu on sairaan vasemmiston keksintö.

Äänestä

Vassareista tulee Putinin nuoskelijat.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Rikkoo muuten maahanmuuttajien kulttuuria tapahtuma.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu