Koska eu sotahullut

tajuaa että toinen Raamatun peto kusettaa heitä???
12176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

666999

Äänestä
  • Hakutulos
    tulemus:ut:x
    1. Matt. 24:27 Sillä niinkuin salama leimahtaa idästä ja näkyy hamaan länteen, niin on oleva Ihmisen Pojan tulemus.

    2. Matt. 24:37 Sillä niinkuin oli Nooan päivinä, niin on Ihmisen Pojan tulemus oleva.

    3. Matt. 24:39 eivätkä tienneet, ennenkuin vedenpaisumus tuli ja vei heidät kaikki; niin on myös Ihmisen Pojan tulemus oleva.

    4. 2.Tess. 2:9 tuo, jonka tulemus tapahtuu saatanan vaikutuksesta valheen kaikella voimalla ja tunnusteoilla ja ihmeillä

    5. Jaak. 5:8 Olkaa tekin kärsivällisiä, vahvistakaa sydämenne, sillä Herran tulemus on lähellä.

    6. 2.Piet. 1:16 Sillä me emme seuranneet viekkaasti sommiteltuja taruja tehdessämme teille tiettäväksi Herramme Jeesuksen Kristuksen voimaa ja tulemusta, vaan me olimme omin silmin nähneet hänen valtasuuruutensa.

    Äänestä

Eiköhän veli Trump valaise heitä pian siitä? Hihihihi jo nyt hihi.

Äänestä
  • Niinpä ja hyvä niin. Trump 2025

    Äänestä

Koska molemmat, eu sotahullut ja raamatun pedot ovat mielikuvitusolentoja, niin voit miettiä asiaa yhtä hyvin myös Pokemonin kannalta.

Äänestä
  • Siltähän se näyttää, jos ei tiedä asioista.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Siltähän se näyttää, jos ei tiedä asioista.

    Älä tuomitse. Ateistin piti vain päästä pieremään ääneen uskomuksiaan.

    Katsos ne raukat kun ei muuten pysty ylläpitämään uskontonsa keskeisintä mantraa omasta ylivertaisuudestaan. 😂

    Äänestä

  • Tyhmä sinä kun et mistään mitään ymmärrä. jesse

    Äänestä

Ainoat sotahullut löytyvät Venäjältä, joka käy rikollista hyökkäyssotaa naapurimaataan vastaan. Sotarikollista terroristista kansanmurhasotaa.

Eikä ketään täysjärkistä kiinnosta hihhulien harhaiset houreet.

Äänestä
  • Taitaa niitä löytyä jokunen Usasta, Israelista, Afrikasta yms.

    Äänestä

  • Onko nämä eeuut sitten rauhanhulluja.

    Äänestä

Putleristiset aivopieruvoimat ovat kovina jälleen. Aamu kajastaa ja krapula on infernaalinen.

Mistä uutta viinaa, jottei pää selviäisi ja sodan kauhut valtaisi päihtyneen mieltä? Kestääkö pää ellei kroppa lisää ryyppäämistä ja kansan uhraamista? Tottakai. Seuraavaksi käsketään Moskovan kadut tyhjiksi ja lihakuormat autoihin. Aika uhrata pääkaupunki terrorismin alttarille. Uraa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

tajuaa että toinen Raamatun peto kusettaa heitä???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu