IANKAIKKISEN KUOLEMAN VIEVÄ SYNNINSAIRAUS.. ????????????????
IANKAIKKISEN KUOLEMAN VIEVÄ SYNNINSAIRAUS..
Kristillisessä maassa kysymme vielä !!
6
305
Vastaukset
MITÄ siihen tautiin sulle lääkettä ??
- Anonyymi
Sitä että älä änkee tänne valhepropagandaa tuputtamaan.
Luultavastiei mikään, mutta jos oikea jumala on olemassa ei hän hyvällä katso raamatunplärääjiä.
Savis kirjoitti:
Pyhä Raamatu jonka Hän itse ON kirjoittanut. Nyt olit hassu he-ma ..
Me tiedämme raamatun syntyhistorian ja jokainen pappisvihkimyksen saanut tietää valehtelevansa sanoessaan 'nouskaamme kuulemaan jumalan sanaa'.
Toivoisin kaltaistesi maallikkojen pidättäytyvän esittämästä valheita ja käyttämään tuonkin ajan opiskeluun.he-ma kirjoitti:
Me tiedämme raamatun syntyhistorian ja jokainen pappisvihkimyksen saanut tietää valehtelevansa sanoessaan 'nouskaamme kuulemaan jumalan sanaa'.
Toivoisin kaltaistesi maallikkojen pidättäytyvän esittämästä valheita ja käyttämään tuonkin ajan opiskeluun.Ja sinä käyttäisi aika rukoiluun ja etsimään Jeesusta >> sun kuoleman !!!!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1481997Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3041691- 931547
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001180Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois761162- 661104
- 221027
- 48987
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73926Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea
Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei23907