IANKAIKKISEN KUOLEMAN VIEVÄ SYNNINSAIRAUS.. ????????????????
IANKAIKKISEN KUOLEMAN VIEVÄ SYNNINSAIRAUS..
Kristillisessä maassa kysymme vielä !!
6
264
Vastaukset
MITÄ siihen tautiin sulle lääkettä ??
- Anonyymi
Sitä että älä änkee tänne valhepropagandaa tuputtamaan.
Luultavastiei mikään, mutta jos oikea jumala on olemassa ei hän hyvällä katso raamatunplärääjiä.
Savis kirjoitti:
Pyhä Raamatu jonka Hän itse ON kirjoittanut. Nyt olit hassu he-ma ..
Me tiedämme raamatun syntyhistorian ja jokainen pappisvihkimyksen saanut tietää valehtelevansa sanoessaan 'nouskaamme kuulemaan jumalan sanaa'.
Toivoisin kaltaistesi maallikkojen pidättäytyvän esittämästä valheita ja käyttämään tuonkin ajan opiskeluun.he-ma kirjoitti:
Me tiedämme raamatun syntyhistorian ja jokainen pappisvihkimyksen saanut tietää valehtelevansa sanoessaan 'nouskaamme kuulemaan jumalan sanaa'.
Toivoisin kaltaistesi maallikkojen pidättäytyvän esittämästä valheita ja käyttämään tuonkin ajan opiskeluun.Ja sinä käyttäisi aika rukoiluun ja etsimään Jeesusta >> sun kuoleman !!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit996612KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3696191Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei603063Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521112544Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1082195- 1251804
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191663Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään341345Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811340- 731237