Pentagonin perustukset lyötiin maahan samalla päivämäärällä 1941.
WW2 jälkeen oli puolestaan selvää että U.S.A tulisi olemaan maailman uusi ennennäkemätön sotilaallinen supermahti joten tulevien tapahtumien päämäyttämöksi piti siis tulla New York. Siksi kaksoistornit (itä-länsi) rakennettiin New Yorkiin Manhattanille. Tasan 60 vuotta myöhemmin nämä pilarit (vanha angeda) sitten purettiin ja tilalle rakennettiin "One World Trade Center". NWO oli vain tehnyt tehtävänsä.
Jos henkilöllä ei ole lainkaan okkultista silmää tai pienintäkään ymmärrystä siitä se ei tule koskaan ymmärtämään mitä tuolloin todella tapahtui ja miksi. Jokainen osaa kyseenalaistaa asioita mutta on vielä eri asia hyväksyä niitä "pimeän puolen" kannalta. Jos elää instituutioiden kautta ei varmasti voi hyväksyä että myös massatrauma on sellainen kuten aiemmin näyttävyydessään vertaa tekevän JFK:n tapauksessa joka oli rituaalimurha aka. mind control -program.
9/11 oli Megarituaali
10
293
Vastaukset
- Anonyymi
Kaikenlaiset lahkot ja ryhmät on vaarallisia. Niiden kautta on mahdollista toteuttaa pidemmän ajan kurimuksia ja tavoitteita jotka eivät kaikille hyödyksi mutta niille joilla on joku mukava koko elämän kestävä duuni. Tällaisesta on ollut mainintaa joskus.
- Anonyymi
Joo siltä näyttää.
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000010943557.html
”...tuli tappoi ainakin 33 ihmistä ja ...noin 13 milj. hehtaaria metsää ja maata paloi.”
Wiki:
Tulipalot paloivat arviolta 24,3 milj. hehtaaria, ...ja ainakin 34 ihmistä kuoli. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo siltä näyttää.
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000010943557.html
”...tuli tappoi ainakin 33 ihmistä ja ...noin 13 milj. hehtaaria metsää ja maata paloi.”
Wiki:
Tulipalot paloivat arviolta 24,3 milj. hehtaaria, ...ja ainakin 34 ihmistä kuoli.Pitäis varmaan kysyä mitä suomalaisilta oikeen halutaan??
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pitäis varmaan kysyä mitä suomalaisilta oikeen halutaan??
Samaa kuin kaikilta muiltakin herrakansan palvelemista.
- Anonyymi
spoya 011 yao 112 yaO +++ TAI000 999
- Anonyymi
Tarkennan että kyseessähän oli MAGA rituaali.
Ennakoiva sellainen.
Nyt niitä tulee taas 4 vuotta putkeen.
Mitähän kivaa tällä kertaa saadaan? - Anonyymi
Miten Bush tulikaan maininneeksi tässä puheessaan, että Kaksoistornien tuhoamisessa käytettiin räjähteitä: https://t.me/Real_History_01/356
Sokea Reetakin näkee, että 7-rakennus luhistui sisäänpäin ja räjähdysten sarjat leimahtavat ja kuuluvat selvästi.- Anonyymi
Ei pääse lukee telegram ketjua. Mut siis WTC 7 on tässä vielä oma lukunsa itsessään.
WTC 7 romahti kello 5.20 p.m --> 5+2+0 = 7 ja n. 7 sekunnissa = 777. 100% ritual. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei pääse lukee telegram ketjua. Mut siis WTC 7 on tässä vielä oma lukunsa itsessään.
WTC 7 romahti kello 5.20 p.m --> 5 2 0 = 7 ja n. 7 sekunnissa = 777. 100% ritual.Kylläpäs niitä Ihmiskunnan Ystäviä, Republikaaneja, taas paneskellaan edestä ja takaa.
Taitaa Soros ja Clintonit rahoittaa sun kirjoittelut? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kylläpäs niitä Ihmiskunnan Ystäviä, Republikaaneja, taas paneskellaan edestä ja takaa.
Taitaa Soros ja Clintonit rahoittaa sun kirjoittelut?Bush on skull n bones kuten isänsä. Tarkoittaa että voi olla molemmilla puolilla samaan aikaan.
Ettekö te sitten tiedä näitä vai kaikkiko teille pitää erikseen kertoa? Sitten pidetään itseään jonain teoreetikkona.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja16922175Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant669097Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va656222SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1795826Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3215340Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.205292Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot294846HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.804463Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm834253"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153760