"hautavoitelu-mies" Ben Fitzgerald tulossa Suomeen kesällä 2025.
Rukoillaan, että estyisi.
"hautavoiteltu-mies"
8
286
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä sieltä se voideltu tulee. Eivät enää kärsi kuulla tervettä ristin sanomaa. Haalitaan joku jolla on ihmeellisiä tarinoita ihmeistä. Ja jotka antavat mieluisia profetioita. Kunhan vaan ei puhu mitään parannuksesta tai nuhtele langenneita uskovia. Kaikilla on hyvä olla eikä kukaan pahoita mieltänsä.
Kyllä !! Kyllä saatana voitelee sellaisia mielellään kuin Ben Fitzgerald , Benny Hinn ja Rodney Howard Browne !!!
- Anonyymi
Jos on sotakiimainen, niin saisi mennä sotimaan eikä tulla tänne. Sehän on luonnollinen tie sellaisille, jotka janoavat sotaa ja tappamista eikä tämän päivän uskovista oikein voi tietää ketkä on sellaisia. Voivat ensin peitellä asiaa ja sitten antaa tulla täydeltä laidalta.
- Anonyymi
Kuulema ite Enkeli Mäntä on kanssa lähössä maailmankiertueelle! Lapista Intian ja Ameriikan kautta Suomeen – kuulostaa ihan siltä, että matkatoimisto on pistäny extrajumalanvaelluksen pakettiin. Ja nyt vielä tää "hautavoitelu-mies" Ben Fitzgerald kans tulossa kesällä 2025. No huh huh, siinä on sit taas semmonen show tiedossa, että oksat pois ja pyhät puut perässä.
Mut rukoillaanko vai pidetäänkö peukkuja, että tää koko turnee jää pelkäks huhupuheeks? Suomi säästyis ehkä hetken siltä, että meijän kentät täyttyy voiteluöljystä ja taivaalle alkaa ilmestyä lisää Mäntän kaltaisia ilmestyksiä. Tiedä sitten, kumpi on isompi vitsi, tää vai Pertin pizzat.No Mänttä voi sille matkalla löytää Jumala jos hänelle käöy säkä ??? Ja Jumala järjestää katastroofin siinä matkassa..
- Anonyymi
Joose Iskariotin historia.
- Anonyymi
Kyllä huumemaailma tuo hautavoiteluja riittävästi Suomeen. Miksi siitä ette ole kiinnotuneita ja pidä elämä- mälöötä
Aika epeli- fariseuksia te olette. Maa täyttyy lapsista- joita rikollisuus ruokkii huumeilla, ym. toripuukkojengi- jutuilla, mutta - eihän se fariseuksia kiinnosta pätkääkään.
Menkää hoitoon ja palatkaa järki päässä ja puhukaa asiaa...
Paskaa on riittävästi ympärillä, mutta teitin suunne on paskaa täynnä, ettei ääntä tule esiin.
jeesustellaan vaan ajankuluksi, mutta se siitä teitin uskovaisuudesta.Mutta silti ?? Tarviko hautapaskamiehiä haalia amerikoista ja Kanadastaasti lisä ? Kun ihan riittävästi omasta takaa Suomi on täynnä niitä haudanvoiman kantajia?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 316262
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu343652Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka533562Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu313457Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1243036Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod322737- 482688
Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint272435Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1252408MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142215