Kake Singers saatava päiväkoteihin

Svengaava musa sopii myös muualta tulleille
11213
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Vasta iskuna noille wokettajille.

Äänestä

Kake Rock! 👀🤣

Äänestä

Kannatan

Äänestä

Myös kaikkissa oppilaitoksissa tuo pitää soida ainakin aamun avauksissa ja päivän päätteeksi.

Äänestä

Hullujussi on paljon parempi bändi 🤓

Äänestä

Alatalollakin on muutama hyvä piisi

Äänestä

Persujen huolenaiheet vuonna 2025...

Äänestä
  • Johan se vassari heräsi votka pöhnästään.

    Äänestä

Sehän on kunnianosoitus nerkereille. Jees.

Äänestä

Olisivat tummemmat otettuja kun Kake laulaa, mustat kädet yhteen hakkaa,....

Äänestä

Viidakon menoa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Svengaava musa sopii myös muualta tulleille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu