Tarvitseeko Suomi arjalaista persuhuumoria ?

Emme ole arjalaisia , emmekä sellaisiksi halua tulla !
492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä joskus ilkeät vitsit käyvät mielessä varsinkin Helsingin rautatieasemalla jos haluaa matkustaa taxilla, kuulin eräältä mieheltä vitsin, hän kertoi olevansa karjalaista syntyperää -k nauratti tuo ilmaisu ja hän hymyili leveästi valitessaan taxia.

Äänestä

Voi Antti Antti!!

Äänestä
  • Kaipaako persut Anttia ? Ei persuin alamäkeä pysäytä edes uudestisyntynyt Aatu !

    Äänestä

Suomenruotsalainen hallalaho on kyllä kerran maininnut olevansa arjalainenkin .

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Emme ole arjalaisia , emmekä sellaisiksi halua tulla !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu