Et kait sinä annat lapsesi aamulla kattoa elokuvia kuin Harry Potter ja kuoleman varjelukset. Voi voi miten mielisairas maailma on ja pahene kokoajan kun kirous eteneen !!!
Tuosta saatana siirtää sitten lapsen mieleenkiinto muihin okkulttismiin ja saatana saa lopulta erinomainen koti missä hän asuu ja voi hyvin mielisairaalassamuiden joukkossa. Vanhemilla on suuri vastuu tässä pimenemässä maailmassa.
Harry Potter elokuvat portti mielensairauuteen !
6
144
Vastaukset
- Anonyymi
Aivan näin !!
- Anonyymi
Joskus olen kirjaa vilkuillut ja täytyy sanoo et kirjailijan oo kyllä oltava erikoisen vinksahtsnut ! Tykäkköön kuka tykkää mut lapsille en suosittele .
- Anonyymi
Yhteenaikaan muusta vouhkattukkaan kuin Potterista. Tainnut mennä jo suuremmalta osin villitys ohi?
- Anonyymi
Ensimmäinen Potter oli hieno ja oivaltava. Valitettavasti jatkosarjoihin ei enää loistavat ideat riittäneet ja niistä tuli jatkuvasti huonompia.
- Anonyymi
Oma suosikkini on Dirty-Harry Potter.
Syynin joutuuvat Peppi Pitkätossu , Afrikan tähti ja mitä muuta ??? Onpa ne rasistiset pepunpussajat huvittavia.
Mutta tuhoiset Harry Potter joka tuhoa Suomen lapset saa olla rauhassa..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku504154Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt351959Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1531346- 1541232
Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti421024- 192992
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.229976- 80947
- 55820
Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm122815