Housuun pissaaja ollut taas liikkeellä

Anonyymi-ap

Miniä oli ollut Hyllykallion Prismassa toissapäivänä melkein heti kun se oli auennut ja mennyt vaatetusosastolle. Yksi mies sielä oli itsekeen jotain touhunnut, miniä oli kiinnittänyt huomiota kun aikuinen mies kuvaa itseään peilin kautta ja silloin nähnyt että mies lorottaa farkkuihinsa. Oli säikähtänyt ja kiirehtinyt äkkiä pois osastolta ja nähnyt sitten yhden tutun naapurinmiehen jolle kertonut, olivat menneet katsomaan niin pissaukko harppoi jo pois ja meni menojaan.
Joku myyjä tullut siihen kun he jahkuivat tapahtunutta ja kertoivat hänelle niin myyjä oli sanonut että kyllä sitä aina välillä joku muukin tekee havainnon että kyseinen ukko on vielä ”aktiivinen” tässä pissahommassa.
Kysyin tästä naapurilta jonka mies on Hyllykallion Prismassa töissä ja sanoi että kyllä se on tiedossa että aina välillä tekee ”iskun” kauppaan, naama muistetaan kyllä ja ovat pohtineet onko laillista antaa porttikieltoa mutta kuulemma ei. Ja kuulemma sanovat myyjien keskuudessa häntä sarja-kusijaksi, kusipetteriksi tai golden boyksi.

On se kumma jos ei tuollaiselle pervertikolle voi antaa porttikieltoa kauppaan. Todistettavasti virtsaa valunut lattiallekin.

20

906

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitäs kumminkaiman ottopojan naapurin autokauppiaan lanko oli asiasta mieltä ?

    • Anonyymi

      Eikö tuota kaveria saada hoitoon pakkolähetteellä vai onko tuokin samalla lailla normaalia nykyään kuin se, jos luulee olevansa esim. Hevonen

    • Anonyymi

      Ennen vanhaan tuollaiset tapaukset olisi viety köysissä piirille.

    • Anonyymi

      Onko sama Idiootti se joka sai potkut VALIOLTA.
      Oli Valion autonkuljettaja.


      Ihmisellä on ymmärtämisen vaikeus hakeutua WC: n eikä tietysti ole varaa ostaa miesten Tena pakkausta.
      Viekää nyt ihmiset( jotka tunnette) köyhän, tuon ihmisparan, muutamia Tena pkt: a

      Postilaatikkoon tai ulko- ovelle, olisi varmasti otettu.

    • Anonyymi

      Pisssssssssss

    • Anonyymi

      Onko tämä se Teuvan poika, joka haki seuraakin joltain sivustolta näitten vastaavien pissajuttujen tiimoilta. Oli ladannut jonkun videonkin itsestään jossa päästää housuihinsa.

      Ihmisluonto voi olla niin monella tavalla sairas.

      Kumma ettei kukaan riuskaotteinen kaveri ole jo käynyt ns kättelemässä tätä kusijaa, niin sanotusti taputtelemassa olalle. Ehkä oppisi olemahan, kun joku vähän opettaa….

      • Anonyymi

        Teuvan poikapa hyvinkin, Teuvalla kaupasta viety peilit pois vaatteiden luota, ei voinu pitää. Vaihto sitte Nurmooseen asti kusipaikkaa, toki Kauhajoen cm kautta, missä sai tauluun, ei tohtinut enää kuseksia siellä ja itseensä filmata samalla


    • Anonyymi

      Tämä asia menee tarkempaan selvittelyyn Eepeelle Prisman henkilökunnan lausuntojen vuoksi.

    • Anonyymi

      Mikäs tämän kaverin nimi olikaan?

    • Anonyymi

      Laitonta laittaa nimiä. Johtaa syytteisiin. Olkaapa varovaisia. Korvaamiset tuhansia vaikka nimi olisikin oikea.

    • Anonyymi

      Omiinko housuihinsa kuseskeli vai sovitettaviin?

      • Anonyymi

        Onko sama setä joka kyselee kuseskelusta!

        Itsekeskeinen pervertigo?


    • Anonyymi

      Se oli pissis

    • Anonyymi

      Eihän tämä ole vielä mitään siihen verrattuna, että yksi nuorimies tunkeutui sikaloihin ja antautui karjujen astuttavaksi. Se tosin ei tapahtunut täälläpäin vaan Oulussa.

    • Anonyymi

      Pissapoika

    • Anonyymi

      Sakia

    • Anonyymi

      Aivan sakia siis

    • Anonyymi

      minä olin kenkä ostoksilla, kun kansallispukuinen nainen piti maskia ja kehotti lastaan kusemaan hyllyssä olevaan saappaaseen kun se mankui weskiin

    • Anonyymi

      Nämä pääluottamusmiehet pissii aina housuun, ku niiden kanssa keskustelee rauhallisessa paikassa

    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus
      Oulainen
      6
      4185
    2. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      97
      2327
    3. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      61
      1009
    4. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      186
      880
    5. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      871
    6. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      864
    7. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      34
      831
    8. 36
      796
    9. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      119
      785
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      35
      782
    Aihe