Ei mulla muuta, sori siitä.
Demarit ovat mielipuolia
Anonyymi-ap
33268
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
Millä osastolla olet , pian on lääkkeiden aika
Niuvanniemessä tietenkin.
Suljetulla taitaa olla enemmänkin persuja - siis potilaana.
Oskotko että lääkkeet autaisi, pelkään että ne hänelle aivan liian myöhäistä?
Demarit ovat tottuneet tapaamaan toisiaan psykiatrisen osastoilla.
Demareilla on oma osasto suljetulla. Heitä on niin paljon.
Punikki on punikki ja kuuluu venäjälle.
Demarit luulevat, että jotain on pimitetty. Tuppurainen vain varastelee sämpylöitä ja Kiuru pimittää buffetissa ruokaa itselleen.
Niin ovat. Marin, Lindtman, Kiuru...sosiopaatteja
Ministeriaitio on täynnä psykoautisteja, josta kertoo empatiakyvyttömyys sekä täydellinen puute ymmärtää lähimmäisten hätää.
Ennen nää kuoli kylmään, mutta hyvinvointivaltio kaiken hyvän ohessa pitää luonnevikaisen narsistisen aineksen hengissä ja jopa rikastaa näitä psykoja vallan ja politiikan huipulle.
Moraalittomuudella on puolensa.
Hyvä ettei oo natseja . Kyl nyt näkkee mitä mielipuolet natsit saavat aikaan .
Purra ja Orpo sekä Essayah ovat kaikki PSYKOPAATTEJA!
Kokpanssia ja perspanssia ajaa ahneus ja riisto. Ainoastaan kateus on näitäkin voimakkaampi Primus Motor, sillä kokpanssi ja perspanssi on jopa valmis maksamaan siitä että muilla menee huonommin, tästä kertoo jo OrpoPurran oikeistohallituksen ennätyksellinen velanotto (VM arvio yli 60 mrd€) sekä palkansaajien korkein verotus 10 vuoteen tänä vuonna (EVA laskelma).
Viidakko elää vahvana heissä.
Kokpanssin ja perspanssin saa pois viidakosta, mutta ei viidakkoa heistä.
Apinoiden planeetalla vahvin luonnevikaisin narsisti vie eikä heikoille jätetä. Tarvitsevat vahvaa itsekästä laumanjohtajaa päättämään puolestaan.
Demari nuoleskelee mamuja ja vihaa suomalaisia.
Mutta PersKeKo tuo ne mamut Suomeen.
Maa tarvitsee orjatyövoimaa kun kantiksilla on nää tessit sun muut.
Sebe ei oo demari .
Joku Turussa pyörivä rasistimamu halusi tuhota suomalaista kulttuuria ja kiusata lapsia viemällä heiltä suositun ja mukavan lautapelin. Demu nuoleskeli matua innoissaan.
Sepe on kylläkin Ukkopuolueesta , siis perus-persu.
Jokaisessa puolueessa on omat mädät rypäleensä, koksuissa ja persuteissa heitä vaan on koko terttu.
Joo 2015 vuosikohtainen SE lähes 35.000. 2015-2019 hallituskausikohtainen SE yli 51.000.
2023 syksyllä muutamassa kuukaudessa itärajalta taas yli 1.300 ja nyt halpa-Aasiasta (Filippiinit, Vietnam, Intia) halpatyöläisiä palkkoja ja työehtoja polkemaan.
Vasemmistoliitto on mätää täynnä.
puhut vähän, mutta asiaa...
Paskaa puhuu.
Koska tulee seuraava Ylen ja HS:n puoluegallup? Joko SDP yli 25%, ja kokoomus alle 18%, persut alle 15%?
Kun lautapelit ja peppi ahdistavat on aika tavata tohtori.
Riippuu uskonnosta onko seksi lasten kanssa hyväksyttävää. Suomessa se on laitonta, mikä ei välttämättä ole kaikille selvä asia.
Islamilaisilla se on toisin. Monien on vaikea hyväksyä, että tyttölapsi Aisha oli vasta 9-vuotias, kun muslimien profeetta Mohammed oli seksuaalisuhteessa hänen kanssaan.
Arvostetuimmat Hadithit sekä islamilaiset tiedemiehet todistavat Aishan olleen 6-vuotias kihlautuessaan ja 9-vuotias aloittaessaan sukupuolielämän Muhammedin kanssa.
Muhammedin sunna eli elämäntyyli on johtanut hyväksyttävään lasten seksuaaliseen hyväksikäyttöön islamilaisessa maailmassa. Se maailma ei muutu valtioiden rajojen mukaan, vaan kulkee kaikkialla siihen uskovan mukana.
Mitäs se Tytti sanoikaan suomalaisten etujen ajamisesta ?