Jokaisen keskustelupalstan ovat tuhonneet jatkuvalla trollauksellaan.
Lisäksi hallitus lopetti kansalaispulssi kyselyn.
"Kansalaispulssi-kyselyä tilaa valtioneuvoston kanslia ja sitä on tehnyt Tilastokeskus. Sopimus Tilastokeskuksen kanssa ulottui viime vuoden loppuun, jonka jälkeen kyselyn teko on lakkaamassa."
Mitäpä sitä nyt kansalta kyselee mitään. Ovat muutenkin ihan väärässä. Vihatkoon, mutta piilotetaan totuus.
Miksi oikeisto hyökkää trollaamalla?
11
192
Vastaukset
- Anonyymi
Kokkolalainen kiljukommunismi hyökkää rähisemällä.
Eikö pellepersu trolli muuta osaa? Oli ikäsi mikä hyvänsä, niin henkisesti ole 10 vuotiaan tasolla.
Rikosilmoitus tehty!
- Anonyymi
Ovatko polliisisedät persuja? Sitä olen pohtinut. Ovat varmaan monet metsästäjiä samalla.
- Anonyymi
Pöllikö joku Timon kiljut?
Viime aikoina on kyllä ollut vähän rähinäkiljua.
-keinovaginamies-
- Anonyymi
Vasemmistolaiset eivät osaa tehdä meemejä. Se kertoo yleisestä huumorintajun puutteesta. Niinpä hysteeriset sosialistit näkevät viattoman pepe-sammakonkin äärioikeiston symbolina, josta uutistenlukijakin puhuu ääni kauhusta väristen. Tottakai se naurattaa, vaikka sitä trollaamiseksi kutsuttaisiinkin. Siinä tehdään pilaa vasurien typeryydestä ja tosikkomaisuudesta.
- Anonyymi
Jokainen käyttää omia vahvuuksiaan. Huumorintaju yhdistettynä realismiin on oikeiston loputtomien meemien takana. Vasemmiston vahvuus on valehtelussa ja hysterian luonnissa.
- Anonyymi
Millä tavalla sun vihaa tihkuvat sättimistrollaukset on parempia?
- Anonyymi
Olin joskus Tilastokeskuksen vakiovastaajia, tuli sähköpostiin aina linkki kyselyihin. Lopetin touhun, kun eivät koskaan enää laittaneet politiikkaan-, yhteiskuntaan- yms. liittyviä kyselyitä, vaikka lehdistä sain jälkeenpäin lukea tällaisten galluppien olemassaolosta.
Ilmeisesti olisi pitänyt olla aivan vasempaan laitaan kallellaan, että olisin kelvannut vastaajaksi. Ko. lafkan puolueettomuuteen meni usko. - Anonyymi
Aloittaja on upottanut todellisuuden alkoholiin! Realismi on siten kadonnut!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....23110203Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen654753Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1524191Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu1474124- 2213993
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik583272Aamun Riikka: sakset tiputtavat 31 000 lasta köyhyysrajan alle
✂️ STM:n tuoreen arvion mukaan Riikan leikkaukset pudottavat peräti 31 000 lasta köyhyysrajan alle, kun aikaisempi THL402469Sebu Tynkkynen vaatii Ulkopoliittisen instituutin rahoituksen leikkaamista
kun UPI:n tutkija kritisoi Tynkkystä, Mikä Trump tuo Tynkkynen oikein luulee olevansa? https://www.iltalehti.fi/politi122376Kolmepäiväinen työviikko on kulman takana
Zoomin toimitusjohtajan mukaan tekoäly alkaa olla monissa työtehtävissä niin tehokas, että ihmiset voivat pudottaa työpä12265Nuoret pois politiikasta!
Näillä 30-kymppisillä ei ole juuri mitään elämänkokemusta. Ja tällaiset raakileet saavat huseerata ja pilata Suomen!221797