Osaako persujen äänestäjät hävetä?

Heillä on Johtaja, joka ei pidä suomalaisia minään, erityisesti niitä, jotka ovat vanhoja, lapsia. sairaita, vammaisia tai muutoin vähäisempiä rahavarojena perusteella.


Uskomatonta, että Suomen tiedotusvälineisiin pääsee suoltamaan tuollaisia eliittiharhaisia mielipiteitä!
2100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Persu on niin tyhmä ettei ymmärrä mikä häpeä edes on.

Äänestä

Otahan iltapäivälääkkeesi!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Heillä on Johtaja, joka ei pidä suomalaisia minään, erityisesti niitä, jotka ovat vanhoja, lapsia. sairaita, vammaisia tai muutoin vähäisempiä rahavarojena perusteella.


Uskomatonta, että Suomen tiedotusvälineisiin pääsee suoltamaan tuollaisia eliittiharhaisia mielipiteitä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu