Mikään muu ei ällötä niin paljoa, kuin nämä persujen juovuspäissään töpeksineet miespuoliset kansanedustajat, jotka uikuttavat ja selittelevät älyvapaasti tekemisiään ja syyttelevät milloin mitäkin tahoa.
Nämä typerykset osoittavat täydellisen tyhmyytensä teoillaan.
Näiden tyyppien ansioista varmistuu täydellisesti yksi asia, eli se ETTEI perussuomalaisia kannata äänestää.
Itseaiheutetut ongelmat
Anonyymi-ap
7
253
Vastaukset
- Anonyymi
Nytpähän persuja äänestäneet näkevät, mitä sakkia siinä puolueessa on. Täysin älyvapaata porukkaa !
- Anonyymi
Ääni persuille = ääni hulluudelle!
- Anonyymi
Perspersuissa tyhmyys tiivistyy !
- Anonyymi
Suomalaisissa tyhmyys tiivistyy. Vai mistä olet.
- Anonyymi
kyllä se oli kuulepas marriinin syy
- Anonyymi
Persunaisoletetut osaa sentään töpeksiä ihan selvinpäin.
- Anonyymi
Hävettää että Suomessa on äänestetty tuollainen idioottilauma eduskuntaan.
Kertoo tämän maan politiikasta vain ja ainoastaan huonoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723023
- 552675
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322285- 792168
- 951976
- 351785
- 121556
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171517Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301350Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291329