Persujen palautuspiste

Onko kaatopaikan portilla vai missä?
T: Ekologinen
368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sehän on Suomessa jossa palautus tapahtuu terveempään yhteiskuntaan ja vihervasut ovat jätteitä, koska suomalaiset huomasivat sen. Kaikki Suomen vastainen häpeää ja poistuu, kun suomalaiset niin haluaa. Katsotaan kaipaako joku suomalainen vielä vasemmistoveroja ja loisijoita.

Äänestä

Kurikassa oli aikoinaan Kiimanevan kaatopaikka - sieltä sain parikin hyvää autonakkua napattua mukaan.
Vartan isossa patterissakin oli rajusti potkua vuosikausiksi.

Äänestä
  • hyvä juttu

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko kaatopaikan portilla vai missä?
T: Ekologinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu