Valio wokettaa ne tukee vihreitä

Ja pridetystä! Kierrä kaukaa tuo oksettava paskafirma.
13240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Missä se sijaitsee ?

Äänestä

Valiolla on hyviä tuotteita. En näe mitään syytä boikotoida sitä.

Äänestä

Kun valion mainoksessa Somali keikuttaa persettä niin että pelkkä eila-tuotteiden näkeminen saa aikaan oksennusreflexin tai fazerin reissumies, voivat olla varmoja etteivät tuolla ainakaan myyntiä edistä.

Äänestä
  • Oon samaa mieltä. Laatu on puonnu ja boikottiin meni, samoin kuin "reissu mieskin" ja suklaapaskakin.
    Jos ei ilman homoutta mee eväät kaupaksi niin olkoon menemättä, eikä sitä leivän päälle eikä maiito purkkiin tartte läpisköidä haisemaan.
    Jos ei homot osaa homostella toisiaan ilman bonsoreitakin, niin hyhhyh.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Oon samaa mieltä. Laatu on puonnu ja boikottiin meni, samoin kuin "reissu mieskin" ja suklaapaskakin.
    Jos ei ilman homoutta mee eväät kaupaksi niin olkoon menemättä, eikä sitä leivän päälle eikä maiito purkkiin tartte läpisköidä haisemaan.
    Jos ei homot osaa homostella toisiaan ilman bonsoreitakin, niin hyhhyh.

    Onko tuo "bonsori" jotain persukieltä?

    Äänestä

  • Hae jo apua noihin sun asenteisiin. Järkyttävää vihaa kannat sisälläsi ja ei se mihinkään hyvään ikinä johda. Yritä hyväksyä et jokainen meistä on erilainen erilaisilla taustoilla ja ajatuksilla. Luo tähän yhteiskuntaan turvaa olemalla itse hyvä ihminen toisia kohtaan, älä lietso vihaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Onko tuo "bonsori" jotain persukieltä?

    Heikon kirjoitustaidon omaava vihervasuri tekee myös tuollaisia kirjoitusvirheitä, ja vieläpä hämmästyttävän usein.

    Äänestä

Kiitos tiedosta. Käytän muutenkin Valion tuoteita jatkuvasti koska ovat niin hyviä, mutta täytyypä nyt vielä lisätä niiden kulutusta huomattavasti.

Äänestä
  • Kyllä näin on 😌 Valio on paras 💯

    Äänestä

Miksi käsket ihmisiä boikotoimaan Valiota? Emme varmasti niin tee! Hyviä tuotteita ja tietenkin suomalaisia tuotteita tahdon tukea! Ihmeellinen aloitus kyllä!!

Äänestä
  • Se nyt on yx hailee, mitä sinäkin vähillä kolikoillasi ostelet.

    Äänestä

Mainokset kauheeta katsottavaa.

Äänestä
  • Kaunis transu oli maitotölkin kuvassa

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja pridetystä! Kierrä kaukaa tuo oksettava paskafirma.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu