Kokemuksia Mikko Teikari, Kotka lääkäri

Onko kellään minkälaisia kokemuksia lääkäristä Mikko Teikari? Pitäisi mennä gastroskopia operaatioon hänelle Kotkassa?
32974
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minulla on myös hänelle aika gastroskopiaan. Jos olet jo käynyt siellä, niin millainen kokemus oli?

Äänestä

Olen käynyt hänen tekemässään kolonoskopiassa. Ystävällinen ja asiallinen lääkäri. Toimenpide sujui nopeasti ja kivuttomasti.

Äänestä

Ei ole asiallista täällä yksityisistä ihmisistä revitellä juttua. Ja luuletko että kukaan sanoisi jos olisi kovinkin negatiivista kokemusta, sehän menisi herkästi kunnianloukkaus puolelle

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko kellään minkälaisia kokemuksia lääkäristä Mikko Teikari? Pitäisi mennä gastroskopia operaatioon hänelle Kotkassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu