Nainen 18-80v olisi kiva löytää joku jonka kanssa voisi puhelimessa jutella ja tuhmailla silloin tällöin.jos samoja ajatuksia niin soita tai tex 42v miehelle 0415782938.
Puh kivat nainen soita tai tex
11
761
Vastaukset
- Anonyymi
Millaisia kivoja kaikenlaista niinkö? Anteeksi että kysyn, olen epävarma numerokin näkyy olevan. Mutta se antaa odottaa, sopivaa tilaisuutta.
Laitanko tekstarin mieluiten seksiä puhelimessa kesemmällä. Kun isntä on poissa kotoa.
- Anonyymi
Laitanko testarin mieluiten seksiä kesemmällä. Kun isäntä on poissa kotoa . Käykö sellainen ratkaisu voidaan tyydyttää netikassa ja puhelimella toisiamme sen ajan.
- Anonyymi
Laitanko tekstarin mieluiten seksiä puhelimessa kesemmällä. Kun isäntä on poissa kotoa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Laitanko tekstarin mieluiten seksiä puhelimessa kesemmällä. Kun isäntä on poissa kotoa.
Kiihkeän kiimaiset tekstarisextailut on aina tervetulleita nytkin rupeaa ihanasti kihelmöimään kalussa kun sitä ajattelee...mmmhhh.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiihkeän kiimaiset tekstarisextailut on aina tervetulleita nytkin rupeaa ihanasti kihelmöimään kalussa kun sitä ajattelee...mmmhhh.
Selvä minä laitan sulle tekstarin, oikein hivelevän sellaisen että sulla lentää kaaressa spermat kattoon saakka.
- Anonyymi
Voisi seksi viesteillä aloittaa
Aloittaa- Anonyymi
Panettaa
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit896082KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3475500Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja222747Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522629Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521031995Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071738- 1141601
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro181573seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen
Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa1241484Olen ihmetellyt yhtä asiaa
Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm1351443