Pervoilu pois myös eduskunnasta!

Anonyymi-ap

Mikä puolue tekisi aloitteen pervoilun poiatamiseksi eduskunnasta.
Perussuomalaiset ovat sitä harrastaneet toistamiseen ja lisää tulossa.

3

369

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Melkoista kaksinaismoralismia yleltä ja muilta femakoilta kun Palanderillekin piti järjestää potkut sen takia että omassa podcastissään sanoi tykkäävänsä Kiirasta ja että KIIRA voisi panna häntä strap-onilla. Siis VOISI, ei edes puhunut että haaveilsi itse panevansa Kiiraa, saati että haluaisi raiskata.

      Akat Suomessa kertoneet pitävänsä alaikäistä poikaa seksikkäänä TV:ssä, vuohi taas lähenteli alaikäisiä jääkiekkoilijoita ja puhui härskejä samassa pöydässä vastuullisessa asemassa ollessaan. Ei mitään seuraamuksia, femakot vaan puolusteli.

      Joku järki tuohon femakkojen suorittamana ajojahtiin miehiä kohtaan. Ei ihme että pojat jo kouluikäisinä alkaneet halveksia naisia.

    • Anonyymi

      Aika jännittävää, eikö? Ottamatta kantaa Kallen pervoiluihin. Mutta jotenkin femakot herää kun valkoinen heteromies tekee tai sanoo jotain pervoa, eikö? Mutta, mutta kun tilastoja lyödään pöytään tai muuten kulttuuri hemmot loistaa otsikoissa? Femakoiden hiljaisuus on käsin kosketeltavaa, jännittävää eikö?

      • Anonyymi

        Ja femakkojen itsensä pervoiluja puolustavat aina, jopa lasten raiskauksia ja murhaa kuten Ulvilan tapauksessa. akoilla ei saisi olla yhtään mitään rajoituksia missään, mutta mieheille vaativat koko ajan lisää.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      47
      4581
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      18
      4469
    3. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      64
      3523
    4. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      44
      3503
    5. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      14
      3357
    6. Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd

      Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai
      Maailman menoa
      90
      3350
    7. Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa

      Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl
      Maailman menoa
      167
      2885
    8. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      5
      2620
    9. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      25
      2489
    10. Köysi alkaa kiristyä putinin kaulalla....

      Putin pelkää eniten juuri omaa porukkaansa, ja siihen on varmasti syytä kun sota ei ole mennyt hyvin, tappiot ovat valta
      Maailman menoa
      22
      2090
    Aihe