https://youtu.be/oh9E24NFJ0U?si=gsD4zZxZ43kQ-oPB ja olen kyseisen henkilön kanssa tasan samaa mieltä.
Tässä video työttömyydestä
9
243
Vastaukset
- Anonyymi
Todella irtonaisia ajatuksia. Lisäksi vailla mitään päämäärää. Ei jatkoon.
- Anonyymi
Näin on. Tyhjänpäiväistä lässytystä.
- Anonyymi
Juupa juu joku pehmee nuppinen tos videos.
- Anonyymi
Voi olla, mutta ihan asiallisesti se tuossa puhuu, hieman huumorilla höystettynä.
- Anonyymi
Stalinin ajan neukkulan metsätyöleiri olisi tuolle hepulle oikea paikka!
- Anonyymi
Osaatko ilmaista itseäsi muutenkin kuin huonosti käyttäytyvä esiteini?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Osaatko ilmaista itseäsi muutenkin kuin huonosti käyttäytyvä esiteini?
Mannekiiniloisen hengenheimolaisen kommentti!
Ilmaisit itsesi lyhyesti ja ytimekkäästi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mannekiiniloisen hengenheimolaisen kommentti!
Ilmaisit itsesi lyhyesti ja ytimekkäästi.Hahaha! Mene sinä vassari-ville isälles itkee.
- Anonyymi
Ikäväähän tuo on, että täytyy ottaa känni tehdäkseen itsestään video. Itse luulin aluksi, että hänellä on jokin huonetta kuumottava kannabiskasvattamo, kun täytyi esiintyä ilman paitaa.
44-vuotiaana hänellä kai olisi mahdollisuus lähteä opiskelemaan jokin toinen ammatti, jos ensimmäinen yritys karahti kiville. Olisi sitten ainakin yrittänyt, eikä tarvitsisi syyllisyyttä tuntea, ainakaan yhtä paljon.
Väkeviä - tai olutta - voi juoda eläkkeelläkin, ei viina juomalla lopu. Kun jättää viinat kauppaan, on varaa ostaa terveellistä ruokaa, joka tukee hyvää oloa. Ulkovaatteet päälle joka toinen päivä ja ulos lenkille, välipäivinä käsitreeniä. Myönteisiä ajatuksia itsestä ja omasta tulevaisuudesta. Niin elämä alkaa maittaa ja vanhuuden vaivat siirtyvät myöhempään ikään. Ensimmäinen puolikas meni jo, mutta jälkimmäiseen puolikkaaseen voi vielä vaikuttaa.
Pitkäaikatyötön
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.3932010Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek121839Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2411358Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.77999Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel51950Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia402928Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä33765- 56749
Hyvää yötä mies
Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo70714- 63713