Uusia oppilaita ilomäen kouluun

Hienosti valittu kuva kunnan päivitykseen, uudet oppilaat kävelemässä ilomäen lakkautettuun ja käyttökieltoon laitettuun kouluun! Hitsi mitä markkinointia!😂
6412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jaa

Äänestä

Onhan sielä nyt korkeasti koulutettu tiedotusvastaava.

Äänestä

Lisää turhia virkoja, tämäkö on säästöä….

Äänestä

Tämän täytyy olla sitä lapsimyönteisyyttä jota kunta mainostaa!

Äänestä

Lämmöt päällä ja sädesientä seinät täynnä.

Äänestä

Persut haluaa kyläkouluihin lapsia, täytetäänkö ilomäki persujen ja kristillisten lapsilla

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hienosti valittu kuva kunnan päivitykseen, uudet oppilaat kävelemässä ilomäen lakkautettuun ja käyttökieltoon laitettuun kouluun! Hitsi mitä markkinointia!😂

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu