Gubtan ainoa tarkoitus on ärsyttää kanssakirjoittajia.
Poistakaa profiilinsa.
Poistakaa profiilinsa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Purkaa vain katkeruuttaan. Säälittävä eläkeläistollo, ei muuta elämää kuin räkättää keskustelupalstoilla.
Jukkaseni, sanon tämän ihan ystävänä. Hanki apua.
Kysymys Valkkumoktarille; Miten sinusta on tullut noin voimaton ulisija? Ei rahtustakaan talousrikospalstapomon
napakkuutta jäljellä? Mikä on imenyt voimasi?
Kirjoitustaitosi silti on samaa lukihäiriökompurointia, se ei paljoakaan ole muuttunut. Joko vanhuuden kirous on iskenyt?
Moktarhan on Nurmeksen poikii. Aiemmin purki jotain lapsuuden alemmuuskompleksejaan solvaamalla maaseudun asukkaita ja varsinkin maajusseja. Nyttemmin räksytyksen kohteeksi ovat päässeet erityisesti persut ja haittamaahanmuuttoon realistisesti suhtautuvat.
Nykyinen ulinaa johtunee siitä kun Moktar pakeni parkuen maasta jenkkeihin. Nyt tuli vielä märkää rättiä pitkin pärstää Trumpin valinnan myötä.
Voin sanoa että naurattaa makeasti!
Ps Niksuttelu ei auta. Totuus ei katoa koskaan kerran julki tultuaan.
Heitin koiralle kaksi luuta. Katsotaanpas kumman nappaa!
Heitin koiralle kaksi luuta. Katsotaanpas kumman nappaa!
Teitkö kirjoitusvirheen tarkoitit varmaan Moktar Gubtalle!
Katsotaan nyt löytääkö hörhömoktar luun. Kuono vipattaa kun etsii vimmatusti...