moi, olisko täällä joku jolla myydä lääkkeitä itsensä tappamista varten? voin maksaa hyvän hinnan.
lääkkeet haussa
2
177
Vastaukset
- Anonyymi
Tuossa hyviä vinkkejä asian hoitamiseksi:
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011020504.html - Anonyymi
Eikös näistä itsensä tappamisesta ole ollut puhetta palstalla ettei niistä tehtäisi kyselyjä, ottaen huomiooon ihmiset joilla juuri nyt on suruaika menossa. Soita apua ongelmiisi mikään itsari ei ole ratkaisu mihinkään. Ei muualla päin maailmaa ihmiset tuollaisia kirjoittele .kuka nyt niin hullu olisi että myisi sellaiseen tarkoitukseen lääkkeitä.
Joten ajatellaan tässä nyt hieman kaikkia niitäkin jotka ovat juuri menettäneet puolisonsa , joten mene hakemaan hoitoa , mikään asia maailmassa ei ole niin kamala että sen vuoksi pitäisi henkensä ottaa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle233091Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A122199Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.712073Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell1011873Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.761603Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥401386Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta151309Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001275- 1111105
Tulipalo viimeyönä
Olipa ikävä kuulla tämä tulipalo, nyt on jatkuvasti asuinpaloja.Grillikausi alkanut.Grillit pois parvekkeilta ja asuntoj151076