Vastarinta alkaa noussa Yhdysvalloissa.

492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Svastikasta puuttui ne sakarat.

Äänestä

Mitätöntä touhua USA:n mittakaavassa. Mutta kunnolla palavat Teslat saisi paremmin huomiota, ne kun palaa pitkään.

Äänestä

Mitenhän Teslojen myynti voi USA:ssa, laskua, nousua?

Euroopassa pientä laskua havaittavissa.

Äänestä

Kiinalaiset on menneet jo sähköautoissakin ajat sitten Teslan ohi.Halvemmalla parempaa laatua ja pidempää ajomatkaa.Kiinalaisilla alkaa olla etulyönti asema vähän joka alalla.Vain halpamainen jatkuva länsimainen pelottelu Kiinalla jarruttaa vääjäämätöntä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Teslaa myyvät autoliikkeet eivät tainneet arvata tätä:

https://www.cbsnews.com/colorado/news/tesla-dealership-cybertrucks-spray-painted-loveland-colorado-police-investigate-vandalism/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu