Dannyn avulla pääsi pinnalle.
Vikman on Dannyn vanha hoito..hähähää...patja...
Anonyymi-ap
19211
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
danny suhteillaan jotenkin tuostakin varmaan järjestänyt jatkon
en minä vapaaehtoisesti mitään vikmaneja kuuntelis, radiosta joskus tulee kuten muutakin käärijä pskaa tai katri helenan uuta "biisiä", heti kanava vaihtoon
nova turvallisin kanana sikäli
Yrititkö itse samaa kun näet tarpeelliseksi nostaa tuota esille.
Vikman on tyhjää...
Hyvät pumpatut tissot sillä on. Ei oo tyhjää...
Kimppa sessiot on aika yleinen meininki. Sellanen että kaksi naista hoitaa miehen.
Mimmit ei pelkää kun heitä on kaksi imusarjan kimpussa. Kyllä siinä kaksoiskurkku saa vanhan koneen lähtemään hurjalle laukalle ja nesteet virtaamaan.
Mene seksi sivuille toiveajattelusi kanssa , ei noin alhaisia juttuja tarvita näillä palstoilla, roskat roskiin, joten kässäätkö ?
Olen itse samaa mieltä että normi meininki ,terve meininki. Seksi terapeutit
puhuu tuollaista aika todella kummalista. He provosoi nuoret aivan omilla pölpötyksillään.
Nuo haastattelut kun tulevat ihan normi katseluaika ohjelmissa.
Patjat on teikäläisille ainoa mahdollisuus jos on kyse naisen ja miehen suhteesta Naurettavaa sinänsä Onneksi en edes tunne ketään miestä jolla on noin alhainen älykkyysosamäärä kun ei muusta tiedä kun patjoista. Aivistynyt mies ei koskaan kirjoittaisi tuollaisia .
Mutta ainä näytät yksinkertaisuuteesi ihan vaan muutamalla rivillä .
Pinnalle pääsyyn usein tavitaan apua. Pääsihän Riikka Purrakin mäkkärin kassalta Suomen politiikan huopulle mielistelemällä Halla-Ahoa aikansa.
Totesiko Halal-Aho että Riikka on ihan varteen otettava.
Hauska seurata kun tavalliset duunarit eivät usko tai jäävät sitten haaveilemaan kimppa jutuista mistä terapeutit puhuvat. Meitsi oli mukana kerran sellaisessa. No mitä siitä seurasi.
paljon paremmat sessiot oman rouvan kanssa.
Siis hänen ystävätär tuli samalle aterialle, ei se minun vika ole. Meidän ammattipiireissä se nyt on ihan tavista.
Joo.
Purra ei ole kenenkään ex,on niin ruma
Mitä väliä sillä on miten pääsee pinnalle. Kyllä mä tiedän, että jos voittaisin loton päävoiton, niin ainakin sinä halveksisit minua koska rikastuin kupongilla, mutta arvaa haittausiki sun mielipitees mua 😭😭😭😭
Muistan vielä autoverovapaat jenkkifarmarit, autoissa kaikki mahdolliset herkut, hinta uutena kaupassa 300 tuhatta (tosin suomessa myytiin uutena vain sedan malleja), verottomana vähän ajettuna jotain 70 tuhatta. Varakkaat erityisesti halveksi noita autoja koska ne oli saatu verottomina. Mieti, ne halveksi niitä, nyt ne varakkaat keinottelee veroilla itse 😭😭😭😭
Siis sama auto oli upeampi ja paljon parempi jos siitä maksoi 230 tonnia enemmän 😭😭😭😭
Ei hyvää päivää...
Nyt pääsee lööppeihib pornon avulla. Apunsa kullakin, ja olihan se windows95 man myös aika porno.
Sillä ei ollut vaan niin paljo pumpattua kumia ryntäimiin.
Ketjun aloittaja on homsuli.
Ketjun aloittaja on hm.
Dannyn vika. Jotenkin onnistuu pilaamaan ja tuhoamaan kilttejä tyttöjä. Ensin Armi ja nyt tämä.
Dannyn "leima" ei lähde kulumallakaan.