Päivittäin kerää vihollisia lisää. Usa tottunut Pressojen tappamiseen.
Trump tuskin elää seuraaviin pressa vaaleihin asti.
25
143
Vastaukset
- Anonyymi
Kuolleita neljä. Haavottuneita noin kymmenen. Viimeisin murhayritus Trump 2024.
- Anonyymi
USA lähivuosina hajoaa itsenäisiin valtioihin . Trumpin diktatuurii touhu on sellaista . USAn kansalaisilla on liikaa aseita ja räjähteitä ja ne osaavat niitä hyvin käyttää !
- Anonyymi
Tuntuu diktaattori tilanneen luodin, taitaa olla jo matkalla. Aivan sekopää paperipilleineen.
- Anonyymi
Hamas, Isis etunenässä.
- Anonyymi
Suomessa ei ole murhattu pressaa. Ainut kenet muistan on Diana Pariisissa, onks sekään Suomalainen.
- Anonyymi
Demarilla on aina vaan verenmaku suussaan ...
- Anonyymi
Ei ole demari tuo aloittaja!
- Anonyymi
Ei Trumppia saa arvostella,minäkin kirjoitin että kaheli pitäisi pysäyttää,,ei julkaistu sitä tekstiä,Trump on seuraava Jumalasta(luulee siis olevansa)
- Anonyymi
Demarit on verenhimoisia. Trumpin henkivakuutus on varapresidentti joka on demokraateille vielä huonompi vaihtoehto.
- Anonyymi
Mistä sä päättelet tuon olevan demari? Demarit ei ole verenhimoisia toisinkuin te persut!
- Anonyymi
Ehei, ei ne Trumpia saa nitistettyä. Hänellä on samanlainen varjelus kuin Hitlerillä oli eli selvisi useista salamurhayrityksistä. Eihän se ampujakaan osunut viime kesänä Trumpiin kunnolla vaan pieni haava korvanlehteen. Trumppi porskuttaa ja ajaa maailman perikatoon kuten Hitler teki.
- Anonyymi
Hitler teki itsarin!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hitler teki itsarin!
Niin teki, tarunsa lopussa. Trumpilla tilanne on helpompi, ei ryzzä tai muu hyökkää jenkkilään ja piiritä Trumppia bunkkeriin.
- Anonyymi
Vihavasemmisto haaveilee taas muiden tappamisesta…
- Anonyymi
Ja tuo kirjoitus on suoraan persun näppikseltä, persut kun kuvittelee kaikkien muiden olevan tappamishulluja vaikka itse ovat sitä!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja tuo kirjoitus on suoraan persun näppikseltä, persut kun kuvittelee kaikkien muiden olevan tappamishulluja vaikka itse ovat sitä!
Ei se ole sen kummempaa kuin että wokedeivasemmistodemokraattien puntti tutisee ja joku kahjoi voi saada päähänsä tappaa Trumpin kun tämä siivoaa maataan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja tuo kirjoitus on suoraan persun näppikseltä, persut kun kuvittelee kaikkien muiden olevan tappamishulluja vaikka itse ovat sitä!
Eikö persut enää fanitakaan Trumpia vihavasemmiston mielestä? 🤣🤣🤣
- Anonyymi
Ei uLLATA; onhan suomalaisaturvamiehittävä-WEFstupidokin täys vihervassari, korvienväliltään
- Anonyymi
Trumpia inhoavat kohta jo omatkin kannattajat eli punaniskaiset asemiehet.
- Anonyymi
pah. Aina maailmassa on paljon asemiehiä ja machoja, jätkä-ja äijätyyppejä ja heille löytyy aina pressaehdokas.
- Anonyymi
Yhdysvalloilla on tietysti oikeus tehdä sitä, mitä haluavat. Niin Suomikin tekee omien asioidensa suhteen.
- Anonyymi
80v. ukkeli kuolee vanhuuteen.
- Anonyymi
Ei väliä, JD valmis ottamaan ohjat ja jatkamaan Trumpin ohjelmaa. Vassarit hajotkoon siihen.
- Anonyymi
Stubidoa kohti ammuttiin -ei tosin tainnut olla kotona. Eikä letkulla tahdo hrnki lähteä
- Anonyymi
Trumpin vastustajat ovat verenhimoisia.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan firma haastettiin käräjille
Seiska: Martinan firma haastettiin käräjille, taustalla outo rahasotku.3002225Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken
ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi2202122Miksi haluat satuttaa
Sillä tiedolla ettet välittäisi minusta vaikka se ei ole totta. Silti tiedän että rakastat minua edelleen. Niinkuin sano511337- 871251
- 1011203
- 821201
Millainen ihminen linda brandt-ahde on
Hän on nyt julkisuudessa varsin eriskummallisen asian tiimoilta431195Martina makkarankuori päällä
Voi hyvää päivää minkä asun oli valinnut Emma gaalaan, ei jäänyt kenellekään epäselväksi, minkälaiset rinnat on naikkose1621147- 1171070
- 62973