massanlisääjät ja gainerit ovat ihan huuhaa tuotteita. Tässä teille todella hyvä vinkki miten lähtee massa nopeeseen kasvuun. eli syökää joka päivä normaalien aterioittenne lisäki rasiallinen jauhelipihvejä eli 6kpl eli 400g(eli yksi rasia per päivä).
yhdessä rasia on peräti vajaa 900kcal. ja kaiken lisäksi on todella halpaa; noin 1e20c, joistain suurista marketeista niitä voi saada alle eurolla, eli kuukaudessa hintaa tulee n.30-40euroa, EI paha hinta! ELI UNOHTAKAA kalliit "massanlisääjät" ja popsikaa jauhelihapihvejä!
yhdessä rasia on peräti vajaa 900kcal. ja kaiken lisäksi on todella halpaa; noin 1e20c, joistain suurista marketeista niitä voi saada alle eurolla, eli kuukaudessa hintaa tulee n.30-40euroa, EI paha hinta! ELI UNOHTAKAA kalliit "massanlisääjät" ja popsikaa jauhelihapihvejä!
Vastaukset 2
Vanhimmat
Makaronipussi maksaa 30sent ja siin on kai 1000 Kcal :).
Mut oon samaa mieltä ettei noita massanlisääjiä kannata ostaa...
no eihän pussillista jaksa vetää.