Ihmisen ei kannata nuolla

kenenkään peppua, no ehkä nuoren ihanaisen. Mun aloitukset perustuu 34 vuoden maailan tilanteen tutkimiseen. Ja olen aina ja aina puolueeton.
385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Osaamiseni perustuu myös luovuuteen. muutosjohtaja

Äänestä

Miksei saa jos voi mennä naisten pukuhuoneisiin? Mihin seksuaalinen moraali nykyään edes perustuu? Nykyään saa satuttaakkin toista jos on BDSM fetissi ja se on hyväkysyttävää Priden nimissä koska tämä satuttaminen oli seksuaalista eikä platonista.

Äänestä
  • Korjaan tuon platonisen pois. Siihen ei mitään.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kenenkään peppua, no ehkä nuoren ihanaisen. Mun aloitukset perustuu 34 vuoden maailan tilanteen tutkimiseen. Ja olen aina ja aina puolueeton.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu