Olisi mukava lukea valtuutetun ja ehdokkaan blogista hänen ajatuksiaan ja ideoitaan ilmajoen asioiden hoidosta. Oikein tammikuussa jo vaaliblogiin tuli ensimmäinen kirjoitus, mutta nyt ei yli kuukauteen mitään.
Aikaa on kyllä postata faceen muita mollaavia juttuja.
Blogi olisi hyvä paikka kertoa mitä ajattelee esim tulevista kunnan hankkeista, kannattaako minkälaista kouluverkkoa, muuta rakentamista ja palvelujen tuotantoa yleensä.
Voisi kertoa mitä mieltä on, ja mielellään ilman toisten asioiden ruotimista.
Jään innolla odottamaan!
Blogi hiljaa
Anonyymi-ap
2
246
Vastaukset 2
- Anonyymi
Aktiivinen vaalikevät siis tulossa. Kannattaako blogia pitääkään, kun facen puolella voi haukkua toisia. Siinä on vaalityötä kerrakseen.
- Anonyymi
Ei ole mukavaa kuulla persuista mitään.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.3931038Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei303984- 102895
- 78771
- 78752
- 82736
- 50665
- 37656
- 45641
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui39640