Paska pöntössä ja klitoris tuulessa huojuen.
Trump jyrää ja laittaa EU:n woket ja muut kuriin. EU:sta on tullu jälkeenjäänyt kylä pahanen jonka kanssa iso maailma ei halua kohta tehdä yhtään mitään.
Trump jyrää ja laittaa EU:n woket ja muut kuriin. EU:sta on tullu jälkeenjäänyt kylä pahanen jonka kanssa iso maailma ei halua kohta tehdä yhtään mitään.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Eu:saa määitään vaan kansainvälisistä sopimuksista, ilmastohömpästä, ihmis ja tasa arvoista ja vähemmistöt nostetaan korkeimmalle pallille...ei ihme että vituiksi menee..eihän tommosta roskaa kukaan jaksa lopulta. Jenkit osaa ja määrää tahdin, bensa palaa ja lihaa syödään jatkossakin. Naiset on naiset ja miehet miehiä kuten ennenkin. Osalle tehdään tilaa sitten mielisairaalaan valmiiksi jenkeissä.
Putin ei onnistunut niin nyt kamu Trump tekee Putinin hommii !
Putin aikoja sitten laittanut woket , deit ja feminismiii maanrakoon . Nyt Trump alkaa matkimaan Putinia .
EU:n kusihorojen kahvittelukerhoa ei oteta vakavasti maailmalla.
EUn marttakerhot on jo niin nähty,ei lasta ei paskaa kuten vanha suomalainen sananlasku kertoo.
EU:n paskasakille tuli yllätyksenä että maailma onkin kova ja opportunistinen paikka.
"Eikö meille ollakaan kilttejä, kun olemme tuhonneet teollisuutemme, puolustuksemme, työllisyytemme ja kansojemme hyvinvoinnin. Rahdanneet vastikkeetta miljardeittain tukea kaikkialle maailmaan missä joku on vain keksaissut olevansa sen tarpeessa, ja vastapainoksi rahdanneet terroristeja ja rikollisia ryöstämään ja murhaamaan euroopan kansoja. Tuhonneet päättäväisesti painoarvomme olla mitään mieltä kansainvälisessä politiikassa ja korvanneet sen pakonomaisella hyveposeerauksella ja suvaitsevaisuusriiteillä".
Löi jauhot suuhun myös Suomen medialle. Loppui irvailut milloin mistäkin asiasta kuin seinään.
Jumalan valitsema Trump antaa Putinin synnit anteeksi . Ja tekee super diilit . Tuleekohan Suomestakin vielä Persuputinland ?
"USA yllätti EU:n ämmälaumat housut kintuissa"
Tuohan se on ollut aina Trumpin periaate toimipa hän sitten pressana tai ei.
Ämmiltä housut alas!
Kampaviineripoliitikot voisivat keskittyä pullonkorkkeihin.
Oletko homo, kun et osaa naisen anatomiaa? Klitoris ei tuulessa huoju.
Kirjat ne kuuluu kirjastoon.
Paska se kuuluu perseeseen.
Ja mulkut ne tuulessa heiluu.
"Paskà se kuuluu pérseeseen."
Kuullostaa epämukavalta pantata sitä siellä.
Ilm. 17:4 Ja nainen oli puettu purppuraan ja helakanpunaan ja koristettu kullalla ja jalokivillä ja helmillä ja piti kädessään kultaista maljaa, joka oli täynnä kauhistuksia ja hänen haureutensa riettauksia.
Ihanaa, että Vance puheillaan sai myös aikaan sen, että EUn johtoa saa arvostella. EU pellelauman pomot ovat kovasti ihastuneet hienoihin titteleihin kuten typerä ” EUn korkea-arvoinen henkilö” , pitääkö ihan polvistua.
Euroopan unioni haiskahtaa jo nimensä puolesta kommunismille.
Joku Trumpin maksunainen sanoi ukkelia heikoksi rakastajaksi ja mitättömän kokoinen vehje. Ukko vaan uhoaa ympäriinsä. Vanha rahanhimoinen grynderi
Trump on kuvottava vanha hullu