että miksi Saksa on menossa politiikassa oikealle? Onko vihervassareilla jotain aavistuksen tynkää?
http://mvlehti.net/2016/12/07/paivan-video-matumiehet-kavivat-naisen-kimppuun-berliinissa/
http://mvlehti.net/2016/12/07/paivan-video-matumiehet-kavivat-naisen-kimppuun-berliinissa/
Vastaukset 36
Vanhimmat
Nonni..että jotain tällaista tällä kerralla.
MV propafandaa, mene Persu hoitoon.
Mene sinä takaisin Marokoon.
Nonni..että jotain tällaista tällä kerralla.
JEEEEE,,,,näitä lisää Suomeen ja heti. Muuten ei eläkkeet tule maksetuksi.
Eiku Marogoon.
Toivottavasti kukaan ei tee tuollaista minun tyttärelleni. Istuisin sen jälkeen elinkautista.
Maailman kamalimmat maat
Brutaaleimmat maat ja maanosat maailmassa.
Koko Lähi-itä
Koko Afrikka
Koko Venäjä.
Kiina (tietyiltä osiltaan)
Lisäksi:
Intia
Pakistan
Afganistan
Turkmenistan
Uzbekistan
Tadzikistan
Kirgisia
Kazakstan
Georgia
Armenia
Azerbaidzan
Koko Indonesia
Bangladesh
Myanmar
Thaimaa
Laos
Kambodza
Vietnam
Malesia
Näissä maissa ja maanosissa brutalismi ja kaikkinainen sivistymättömyys elää ja voi hyvin. Ihmisellä eikä eläimellä ole minkäänlaista arvoa. Niitä saa tappaa vapaan harkinnan mukaan ja mistä syystä kukin haluaa tappaa. Eläimiä saa polttaa elävältä ja niiden kauloja saa viillellä auki. Naisia saa kivittää ja hirttää milloin mistäkin syystä. Samoin miehiä. Lapsia saa pahoinpidellä ja silpoa vapaasti vaikka pullon palasilla.
Kuitenkin minä, pohjoismaalainen työssä käyvä hetero mies, vaikka en kävele edes punaisia liikennevaloja vasten, olen koko ajan suurennuslasin alla sen suhteen, mitä sanon, mitä teen, mitä ajattelen. Minä olen syyllinen kaikkeen mahdolliseen pahuuteen mitä maailmasta löytyy. Jos joutuisin vaikka tappeluun mustan miehen kanssa niin oikeus ja syyttäjä näkisi siinä rasistisen motiivin joka koventaisi tuomiotani. Tosin samoin ei olisi vastapuolen tapauksessa.
Sivistys elää vain Euroopassa, Kanadassa, USA,ssa ja Australiassa. Muualle se ei vielä ole ehtinyt tulla eikä varmaan tulekaan seuraavan 5000 vuoden aikana. Surullista elää samalla planeetalla valtavan puoliapinajoukkion kanssa ja hengittää samaa ilmaa niiden kanssa. Mieluummin asuisin jollain avaruusasemalla matkalla jonnekin mahdollisimman kauas.
Varsin idioottimaista tekstiä.
Perehdy vaikkapa Japanin tai Etelä-Korean talouteen.
Ethän muuten ikinä käy esimerkiksi Thaimaassa lomilla?
Todellisia puoliapinoiden valtioita.
Onko SINULLA vastausta tähän: miksi MV ei ikinä kritisoi Venäjää?
Saatko sanottua jotakin?
Kysy toimitukselta. He julkaisevat sitä materiaalia minkä katsovat tarkoituksenmukaiseksi.
Minä en kysy toimitukselta.
Sen sijaan kysyin teiltä, jotka linkitätte tänne MV:n juttuja. Teillä täytyy olla asiasta ajatuksia.
Jutun aihe oli matumiehet Berliinissä. Venöjö ei liity tähän miyenkään.
Täysin sairasta käytöstä matuilta.
On tainnut tölkki aueta aikaisin.
Pysykää aiheeesssssssa!! Tai tehkää oma ketju MV:stä.
Mikset tee omaa aloitusta venäjästä?
Sinulla? Ymmärrän.
No kysy sitten siltä kumiveneen tuomalta isukiltasi.
Monesko hassis kopallinen on menossa?
Tämä Xw46 koettaa tehdä nimimerkillään itsestään jonkun Elon Muskin lapsen. Voi reppanaa. Taitaa olla joku gangsta.
Et keksi muuta kritisoitavaa kuin kommentoida valitsemaani nimimerkkiä? Ohhoh. Huono aamu.
🤣🤣🤣
Äijällä oli mennyt viimeöinen raiskausyritys pieleen niin päätti kostaa lähimmälle naiselle.
Ei pidä unohtaa, että Saksa, ei kovin kauan sitten hyökkäsi kahdesti koko maailmaa vastaan, miksei kolmatta kertaa.
Saksalaisten kanssa ei kannata olla kaveria.
entinen littokansleri o scholz kunnioittaa demokratiaa eikä aio hyväksyä vaalitulosta.
Minäkin noudatan lakia ja ajan kännissä joka päivä ja varastelen kaupoista. 😅🤣😂🤣😅
Elukat on elukoita.
Hysss.
Ei saa kysyä miksei MV koskaan arvostele Venäjää, tai sitäkään miksei Wikileaks myöskään koskaan vuotanut Venäjästä.
Janushan on CIA mies että se selittyy sillä, ei voi vakoilla itäisessä Ukrainassa jos suututtaa aluetta hallinnoivat.
Leaksin Venäjäboikotointia ei voi selittää samalla syyllä.
Eläimiä alempia muslimeja. Ydinpommille sopivia.
Ydinpommi vaurioittaa kasvi kuntaa ja eläinkuntaa joten muslut kannattaa napsia yksikerrallaan vaikka vasaralla. Siistiä.
Islam pitäisi kriminalisoida.
Mitä noillakin gangstoilla on päässä, siis kusen lisäksi.
Ihanan kansainvälistä.
Tervetuloa Suomeen. Täällä teistä tehdään kansanedustajia tai ylen toimittajia. Mainoksiin pääsette jokatapauksessa.