Miksei tosiaan

Tuntemattoman Saatanan maailmassa kukaan välitä?!
Eikö sillä ole mitään arvoa ettei voi pyytääkään seurakunnasta kohta kuolevien vanhusten seuraa, muttei nuortenkaan seuraan voi tottua kun ne karttaa helvetillisen pahasti. Laitoin poliisille viestin hätänumeroon että mitä pitäisi tehdä kun kaikki valehtelee tosiaan.?! Kysyin ketkä kaikki yhteiskunnassa todella valehtelee?!
Minusta kaikki, riippumatta anonyymeistä ja heidän tekoälyllisistä aivopuhdistuksista jotka ei kiinnosta eikä ole totta.

4

383

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Raamattu on totta, muuta totuutta pitää etsiä suurennuslasin avulla, eikä löydy sittenkään

      • raamattu on satukokoelma, johon tyhmät ihmiset uskovat. Peräilmassa on Totuus ja soma ääni.


      • Anonyymi
        kookoo5 kirjoitti:

        raamattu on satukokoelma, johon tyhmät ihmiset uskovat. Peräilmassa on Totuus ja soma ääni.

        Jos jonkun henki haisee peräilmalle, niin eihän sinä valtakunnan smileily auta.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Jos jonkun henki haisee peräilmalle, niin eihän sinä valtakunnan smileily auta.

        kaikkien henki näyttää ja haiskahtaa peräilmalta 0,0000001% muinaisamerikkalaisten "uudet puvut" ja kommunikointi uusin sanakääntein, ethän vain sokeudu Ystäväiseni, luulin että tarvitset terveyskeskusta johonkin, joten YSTÄVIÄKÖ? MISSÄ? Harkitsemattomassa julmuudessa valtakuntateurastuspuheissa on silti itua, kävin tänäänkin. Ehkä kuolleiden sukulaisten armo seuraa oikeaa johtajaa, tai sitten ei.
        Mutta teepä sama että kokeile nirsoilla alkomaholia 31 vuotiaaksi tuntemattoman saatanan vehkeilyissä, ehkä joku rikollinen saa teurastuksen pomolleen iloksi.
        Ainiin voi voi meitä meidänhän piti uskoa Luomiseen ensin voidaksemme väittää kuka eläin teidänkin mies malleista onkaan?! Että voimme luoda kurjan naisen sinulle keinoälyllä?! Mikä mahtaa sinulle sopia etkö jo tiedä?! Eikö tuntemattoman Saatanan rakkineet tehneet kaksi kertaa enemmän työtä kuin sinä?!


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      9
      3782
    2. SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo
      Maailman menoa
      213
      3705
    3. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      130
      3392
    4. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      71
      3362
    5. Korpelanvaara

      Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit
      Suomussalmi
      22
      2247
    6. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      28
      1792
    7. Osaatko arvata

      Mitä ajattelin?
      Ikävä
      34
      1565
    8. Heippa nainen

      Tykkään susta niin että halkeen 😘 Kivaa iltaa. t-mies
      Ikävä
      32
      1481
    9. Meidän täytyy tavata

      Siis se on välttämättömyys.
      Ikävä
      92
      1423
    10. Haluaisin et

      Pussaisit läpi ja nuolisit
      Ikävä
      15
      1343
    Aihe