Miksei tosiaan

Tuntemattoman Saatanan maailmassa kukaan välitä?!
Eikö sillä ole mitään arvoa ettei voi pyytääkään seurakunnasta kohta kuolevien vanhusten seuraa, muttei nuortenkaan seuraan voi tottua kun ne karttaa helvetillisen pahasti. Laitoin poliisille viestin hätänumeroon että mitä pitäisi tehdä kun kaikki valehtelee tosiaan.?! Kysyin ketkä kaikki yhteiskunnassa todella valehtelee?!
Minusta kaikki, riippumatta anonyymeistä ja heidän tekoälyllisistä aivopuhdistuksista jotka ei kiinnosta eikä ole totta.

4

247

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Raamattu on totta, muuta totuutta pitää etsiä suurennuslasin avulla, eikä löydy sittenkään

      • raamattu on satukokoelma, johon tyhmät ihmiset uskovat. Peräilmassa on Totuus ja soma ääni.


      • Anonyymi
        kookoo5 kirjoitti:

        raamattu on satukokoelma, johon tyhmät ihmiset uskovat. Peräilmassa on Totuus ja soma ääni.

        Jos jonkun henki haisee peräilmalle, niin eihän sinä valtakunnan smileily auta.


      • Anonyymi kirjoitti:

        Jos jonkun henki haisee peräilmalle, niin eihän sinä valtakunnan smileily auta.

        kaikkien henki näyttää ja haiskahtaa peräilmalta 0,0000001% muinaisamerikkalaisten "uudet puvut" ja kommunikointi uusin sanakääntein, ethän vain sokeudu Ystäväiseni, luulin että tarvitset terveyskeskusta johonkin, joten YSTÄVIÄKÖ? MISSÄ? Harkitsemattomassa julmuudessa valtakuntateurastuspuheissa on silti itua, kävin tänäänkin. Ehkä kuolleiden sukulaisten armo seuraa oikeaa johtajaa, tai sitten ei.
        Mutta teepä sama että kokeile nirsoilla alkomaholia 31 vuotiaaksi tuntemattoman saatanan vehkeilyissä, ehkä joku rikollinen saa teurastuksen pomolleen iloksi.
        Ainiin voi voi meitä meidänhän piti uskoa Luomiseen ensin voidaksemme väittää kuka eläin teidänkin mies malleista onkaan?! Että voimme luoda kurjan naisen sinulle keinoälyllä?! Mikä mahtaa sinulle sopia etkö jo tiedä?! Eikö tuntemattoman Saatanan rakkineet tehneet kaksi kertaa enemmän työtä kuin sinä?!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      18
      4211
    2. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      501
      2345
    3. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      142
      1861
    4. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      76
      1484
    5. Tekisin mitä vaan että

      Pääsisin eroon susta.
      Ikävä
      158
      1456
    6. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      9
      1234
    7. Nainen, vaikka olen ja asun yksin

      Saan silti seksiä aina kun tahdon. :/
      Ikävä
      106
      737
    8. Olisitko maailmani?

      Ajattelen sinua ja pelkään välillä, että olenko antanut sinulle liikaa kannettavaksi. Olenko vaatinut sinulta aivan liik
      Ikävä
      34
      724
    9. Mies miten tämä

      Tilanne ratkaistaan?
      Ikävä
      27
      711
    10. Lähdetkö nainen joku päivä mun kanssa Anttilaan?

      Katsomaan sisustustarvikkeita ja sit mentäisiin matkatoimistoon katsomaan matkoja?
      Ikävä
      25
      681
    Aihe