Useita sähköposteja lähetetty ja mitään vastausta ei kuulu- päivien turha odottelu. Puhelimeen vastannut ei tiennyt asioista mitään ja kehotti laitamaan emailia.
Kiitos ja näkemiin
Plastic Surgery Center ja vastaamisen sietämätön vaikeus
Anonyymi-ap
3
118
Vastaukset
- Anonyymi
Ainakaan Tampereen klinikka ei koskaan vastaa sähköposteihin
- Anonyymi
PSC:stä on huhuttu jo jonkin aikaa että on lopettamassa. Ei kai kiinnosta asiakaspalvelukaan enään. Leikkaukseen menijöille, jo leikatuille se tarkoittaa takuiden loppumista siihen. Tietysti kieltävät asian loppuun asti.
- Anonyymi
Testasin väittämää ja laitoin emailin ja kysyin miksette vastaa. Siitä on nyt 3 päivää. Ei vastausta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.4325056Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1262073- 1461710
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko751395Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass151346Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise181249Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔801231Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään701148- 701138
- 381070